Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ha barátokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha barátokkal vagyok akkor sokkal jobb a humorom mint ha egy lánnyal vagyok kettesben? Olyankor miért nem tudom elengedni magam?

Figyelt kérdés

És ez gond ha mondjuk neten humorosnak ismer meg valaki vagy egy társaságban, aztán kettesben meg nem annyira vagyok az?

21/f



2011. dec. 3. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Éppen azért, mert nem társaságban, ismerősök, barátok között vagy. Gondolom nincs barátnőd. Ne görcsölj rá, ne akard felszedni, csak ismerkedj, kezeld úgy, hogy egy új barátot szerzel.
2011. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Baráti társaságban nem nehéz felszabadultan és humorosan viselkedni, az mindenkinek megy. Egy idegen csaj, vagy több idegen ember társaságában is hasonlóan viselkedni, na ehhez már kell egy kis tapasztalat. Gondolom még nem volt barátnőd nagyon, és szűz vagy. Ha majd lesz több nőd is, utána már más lesz, meglásd.
2011. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, nyilvánvalóan zavarban vagy egy kicsit, ha kettesben vagy a lánnyal. De szerintem nem is olyan gond, hogyha nem olyan nagy a humorérzéked kettesben én pl. nem örülnék hogyha a választottam csak humorosnak ismerne meg. Igaz, én még csak 16 vagyok, de a te korosztályodhoz tartozó nők nem hinném, hogy arra a bohóc-típusra vágynának. ;)
2011. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen még nem volt barátnőm, amúgy sokat beszélek csak valahogy nem tudom úgy elengedni magam akkor.
2011. dec. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!