Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar velem járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem járni?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk a sráccal( egy évvel idősebb tőlem) már mondta hogy nagyon tetszek neki, ő is nagyon tetszik nekem, majd meghalok ha meglátom,buliban megcsókol meg táncolunk...vigyáz rám de utána semmi!Valószínűleg a haverjai befolyásolják???vagy tévedek???
2008. márc. 25. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... Buliban szokott inni a srác? Mert, ha van benne egy kis töltet, akkor lehet, hogy elfelejti mi történt vele. Bár nem hiszem, hogy ez a helyzet. Esetleg félénk? ...

Próbáld meg elhívni valahová pl. sétálni vagy megenni egy sütit, és lehet, hogy akkor jobban megnyílik olyan helyzetben is, nemcsak bulikban. Ha a haverjai befolyásolják, az ne vezet jóra sosem... :S Legalábbis én ezt tapasztaltam.


Sok sikert! :)

2008. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szóval akármi befolyásolja akkor már régen rossz ha egyáltalán ezt tudja lele tenni. Akkor majdnem biztos hogy nem valódiak az érzései amit az akcióiba beleképzelsz és nem lenne belőle jó kapcsolat. Javaslom nézz másik után!
2008. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!