Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SMS vagy nem SMS?

Figyelt kérdés

Mennyi és milyen gyakori smst lehet küldeni egy csajnak aki bejön nekem és valószinűleg én is de még az "ismerkedés" elején tartunk ( megvan beszélve hogy elmegyünk majd moziba stb) hogy ne vegye zaklatásnak.


Illetve smsben esetleg mivel tudnék nagyon enyhén célozni rá hogy én többet is akarok tőle? vagy ha már moziba hivom az egyértelmű jel ??


2011. dec. 5. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet?


Nincs törvényileg szabályozva.

2011. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a mozi az.

Ne küldj rá sok SMSst, lehetőleg minnél kevesebbet, nekem van egy batárom, aki ugyanebben a cipőben jár, mint most Te, csak Ő egy kicsit "elölrébb", meg "hátrébb" is..

Én nekem a lány jó barátom, de tényleg csak barátom (van barátnőm.) és próbálok a haveromnak segíteni, de nekem a lány panaszkodott, hogy tökre rászállt, először még csak 1-2t írt rá, bár azt sem kellett volna, aztán többet, majd szóltam neki, hogy áljon le vele, mert nem előnyös..

Szimplán csak a mozi, meg a LASSÚ közeledés megteszi.

15/F

2011. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba az SMS-t, inkább személyesen beszélgessetek.
2011. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, hogy a szüleid hajlandóak-e kifizetni majd a horribilis telószámládat.
2011. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Magamnak fizetem te ...


Persze hogy személyesen beszélnék vele. Aza lényeg hogy nem fogok neki mdienn nap irni e hogy ráér e dumálni... az cink... csak hogy mitudajm én miylen sürün irjak rá hogy fususnk össze vagy valami. nap mint nap nem fogok.

2011. dec. 5. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a száma, akkor már inkább hívd fel, hogy zavarhatod-e, meg aztán, hogy ráérne-e valamikor találkozni.
2011. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!