Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nekem tetszik nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem tetszik nem jön akinek tetszem nekem nem kell! Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Csinosnak és normális csajszinak tartom magam.

Akit magam mellé szeretnék soha nem talál meg.

Kezdem unni h csak az idióták találnak rám.

Mit tegyek h a hozzám illő férfiak észrevegyenek és merjenek kezdeményezni nálam?


2011. dec. 5. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"milyen kár h aki igazából tetszenen annak én nem

hiába nézek széjjel hiába tettem és teszek bármit,

neked mi az ami számit?"


/FankaDeli/


én is így éreztem jó ideig :)

2011. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdés már csak az, hogy aki nem tetszik az idióta, vagy azért nem tetszik mert idióta? :D

Vagy mert nem adonisz a csávó? :D Láttam már olyan szituációt, hogy a csaj lepattintott egy normális ámbár nem a szépségkirály kategóriájú srácot és lehordta idiótának. Mintha főbenjáró bűnei lennének... Az idiótaság belső tulajdonság. Téged valószinűleg a külsőségek jobban foglalkoztatnak a leírásod alapján. De akkor ne az idiótasággal gyere :D


Az utolsó kérdésedre pedig mondok valamit.

Ha odamegy hozzád a srác, aki úgy véli hozzá illő vagy, de te lepattintod mert szerinted nem és megkérdezi tőled, hogy mit tegyen, hogy a hozzá illő nők észrevegyék és vonzódjanak hozzá, te mit válaszolnál?

A válasz egyben válasz a te kérdésedre is.



21F

2011. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, és adj esélyt a kevésbé jóképű srácoknak is!
2011. dec. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aszomszedneni ***** válasza:
képet és megmondom + megtisztítom a csakrádat :D
2011. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kinga2002 válasza:
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiggggggggeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!