Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet csak barátkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet csak barátkozni a melegeknél?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok,és sajnos azt veszem észre,h nincsenek normális meleg barátaim,mindegyik csak szexez szeretne.

Én meg észreveszem magamon h vágyom rá h elbeszélgessek egy hozzám hasonló fiúval,aki megért,hasonló tapasztalatai vannak.

De sajnos nem lehet.


2011. dec. 6. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azért van, mert nem melegekkel ismerkedsz, hanem aljab*zikkal, akik leégetik a meleg kultúrát. Én full hetero vagyok, mégis vannak meleg haverjaim, akikkel melegbárokba járok szórakozni. Azért megyek velük, mert tök normálisak, rendesek, és a bulikon nincs kötekedés, meg verekedés, hanem csak jól érezzük magunkat
2011. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Az unokatestvérem is ebben a cipőben járt.

Még a facebookon megismerkedet egy fiúval és hozzá költözött.Ő is vissza húzódó tipus,de mióta több közösség oldalon fent van jobban kibontakozik.Próbálj teis ismerkedni,barátkozni és te is közelebb kerülsz a kibontakozáshoz.Bízz benne,sikerülni fog!!!

2011. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Sajnos az ilyen melegek miatt nem fogadnak el minket normálisokat. Én ezért nem ismerkedek neten, mert ott is a nagy része ilyenekből áll, pedig milyen jó lenne tényleg elbeszélgetni mással.
2011. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. Leginkább lány barátaim vannak, de nagyon vágyom arra, hogy legyenek normális meleg barátaim (vagy legalább egy normális meleg barátom).

De sajnos ilyennel még nem sikerült találkoznom :-(((

2011. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok. Én vagyok az egyetlen az összes ismerősöm közül, és nem igazán tudok senkivel sem úgy beszélgetni.
2011. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos többen vagyunk ezzel így. Én sem olyan közegben mozgom, ahol a melegség, vagy akármilyen más módon eltérő orientáltság elfogadott lenne. Talán nem is ez a legmegfelelőbb kifejezés egy ilyen prűd országban, ezért inkább, ha nem is elfogadott, de legalábbis megszokottabb lenne az emberek számára. Akiről meg ránézésre rögtön észreveszed (nem általánosítok, csak saját tapasztalatom szerint ez az esetek jelentős részében így van), hogy meleg, az pont abba a kategóriába tartozik, amit Te is említettél.
2011. dec. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez a társadalom nem prűd, hanem homofób!

Én sem ismerek egy normális meleget sem, a heterók pedig teljesen más világban élnek. Jó lenne egy normális meleg klub, vagy valami!

2011. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok,

én olvasgattam a válaszaitokat és nem nagyon értem, hogy hogy nem lehet találni olyan melegeket, akikkel simán csak barátok vagytok.. én is meleg vagyok, van barátom, együtt is élünk de vannak meleg barátaim is, akikkel soha nem feküdnék le, de tök jól eldumálunk.. :)

való igaz, hogy sok olyan van, aki csak a szexre megy, de azért találni normálisakat is. :)


22F meleg

2012. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!