Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebbôl lehet vmi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebbôl lehet vmi, hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem tetszem neki,de nem vagyok biztos benne.Hogy kéne megszólítanom,mert mindig a barátnôivel van?
2011. dec. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
fingj az orra alá
2011. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

JA És értelmes válaszokat kérek pls!

én 13/f ô 15/l

2011. dec. 8. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos lesz olyan alkalom hogy egyedül van.

Miböl gondolod hogy tetszel neki?

Viszont ez az egyedül levös alkalokkor is a te bátorságodon múlik.

Ha bátor vagy most is oda mehetsz elhivod a társaságtól

vagy a társaságot szólitód meg és beszelgetsz velük ugy hogy hozá is vigyen a beszélgetés vagyis vele is beszelgetsz valamiröl és közleb is vagy igy talán ö fog kezdeméńyezni beszélgetést egyszer (föleg ha tényleg tetszel neki)

olyan nincs szerintem hogy mindég barátnöjivel van.

vagy maximum köztök van de attól még nem folyamatosan beszélget velük vagy igen?

2011. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.

Köszönöm válaszod!:)

2011. dec. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!