Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Én lépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ricsii51 kérdése:

Mit csináljak? Én lépjek vagy ne is foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Egy 16 éves srác vagyok és volt egy lány akit nem tudok elfelejteni. Régóta nagyon tetszett nekem és sose mertem hozzászólni/ráírni aztán egyik este meghívott egy buliba,

onnantól kezdve folyamatosan dumálgattunk a bulin is szinte végig mindenféléről még puszit is kaptam tőle(nem is egyet).Aztán pár nappal később jött egy levél hogy nem akar csak barátságot. Nagyon fájt mert elhittem hogy lehet vmi. Aztán sokáig nem beszéltünk de ráírtam és megbeszéltük hogy jó lesz ez igy, de egy félreértés miatt összekaptunk és azóta haragudott rám és nem beszéltem vele ,aztán láttam hogy összejött vkivel és ráírtam a barátjára (tudom szörnyen gáz; meg nem kellett volna de nem ez a lényeg már nincsenek együtt és azóta sincs senkije). Majd amikor megláttam köszönni akartam és elfordult. Azóta kerülöm őt és átnézek rajta, de egy barátomtól tudom(aki jóban van a lánnyal h nem érti a lány hogy miért viselkedem így és mért menekülök előle.

Nem tudom. Lehet hogy tényleg én menekülök? De én csak azt hittem azért fordul el mert látni se akar. De akkor mért érdeklődik? Én csinálok rosszul valamit? Vagy csak túl sokat töprengek ezen? Beszéljek vele? Vagy ne is törődjek vele? Csak az a gond hogy még mindig borzasztóan tetszik és nem tudok azóta másra gondolni.


2011. dec. 9. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, nincs veszíteni valód.
2011. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele, de csakis SZEMÉLYESEN! Itt konkrét válaszra van szükséged, amit akkor kaphtasz csak meg ha face-to-face tsszed fel neki a kérdéseidet. Ha akar valamit, akkor nem fog elhajtani, ha meg nem, akkor ne foglalkozz vele többet.

Hajrá ! :)

2011. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még annyi hogy próbálom összerakni a fejemben hogy mit mondjak/kérdezzek de nem nagyon megy esetleg ötlet?(Nagyon gáz ha leírom amit gondolok egy papírra hátha ugy jobban megmarad?)
2011. dec. 10. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Te csináltad rosszul mert nagyon beleélted magadat., sajnos a fiatalok nagy része így van ezzel. Ha egy csaj baráti puszit ad nem jelenti azt hogy akar is tőled valamit ami több lenne a barátságnál!Nekem is szoktak a csajok puszit adni, ennyi erővel minddel lehetne kapcsolatom...
2011. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok sajnos még mindig nem tudom mit kéne mondanom neki:S Valaki segítene?
2011. dec. 18. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!