Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk és lányok ti szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok ti szerettek zokniban szeretkezni?

Figyelt kérdés
Engem izgat.
2011. dec. 10. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én csak azért mert fázik a lábam. Izgatni nem izgat.

/L

2011. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Zenon ***** válasza:
100%
A zoknit nagyon nagyra kell ám ahhoz nyújtani,hogy ketten is beleférjünk.Meg ott eléggé lábszag van.Szóval nem igazán.
2011. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi gumicsizmában szoktunk. Barátnőmnek heavy-rubber fétise van... :/
2011. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A barátom imádja, ha színes térdzokniban vagyok közben, és mivel engem nem zavar, és szeretném, hogy igazán kívánjon, így elég gyakran előfordul. Ugyanakkor Ő pl. utál zokniban lenni közben, ha hirtelen rám veti magát, akkor se felejti el levenni a zokniját, volt már rá példa, hogy már belém hatolt és úgy kezdte el lehúzogatni a zoknit :D

Mivel nekem fontos, hogy a barátomnak tessek és izgató legyek számára, így szívesen megteszem ezt, mint ahogy pl. azt is szereti, ha testre simuló pólóban vagyok és az rajtam marad közben. :)

21/L

2011. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én utálok zokniban szeretkezni.
2011. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul bejön ha egy lányon színes, cuki térd zokni van, közben egy fekete feszülős póló, hu :D
2011. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem az ismerősök mindig azt mondták hogy aki zokniban dug, az biztos azért csinálja mert büdös a lába és ezzel nyomja el a szagot.
2011. dec. 10. 23:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, aki ezt mondta..az biztos nem fürdik sex előtt..
2011. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akinek büdös a lába, annak zokniban is az :D

Egyébként engem speciel totál hidegen hagy, hogy a barátomnak büdös-e a lába, nem az érdekel közben... Ha megkívánom, akkor semmiféle szag vagy látvány nem tud megakadályozni benne, hogy leteperjem.

20L

2011. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
miért én ha elmegyek bulizni és felviszek egy csajt akkor nincs időm lezuhanyozni reszelés előtt, a lábam meg büdös mert beleizzadt a cipőba, ezért lehúzom a büdös zoknit és felhúzok egy tisztát. Vagy csak a büdösre ráhúzom a tisztár, ha lusta vagyok. De azt nem szeretem ha felviszek egy csajt és úgy akar a büdös zonijába szeretkezni, hogy nem mos előtt lábat. Azon kiakadok. Az enyém az nem számít, max felhúzok egy bakancsot. Volt egy barátom akinek annyira gombás volt a lába és annyira büdös, hogy olyan tán nem is létezett még sosem. Ki lehetett volna vele írtani egy kolit. Minden héten más lányt cipelt az ágyába, de mindig cipőban, bakancsban szexelt. Nem merte lehúzni sosem.
2011. dec. 10. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!