Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem első randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem első randira? Mozi, állatkert vagy más?

Figyelt kérdés

Szeretnék elhívni egy 20éves csajt ilyen randiféleségre, igazából elég félénk, hallgatag, így nem tudom hova szeretne jobban menni.

Én mozira vagy állatkertre gondoltam, esetleg mást tudtok ajánlani?


2011. dec. 15. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mozi: NE! Állatkert: Unalmas!


Mivel foglalkozik / mit tanul?

2011. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Állatkert ilyenkor nem jó, moziban nem lehet beszélgetni. Inkább vidd el valami kávézóba, teázóba, vagy kajálni valahová, ahol lehet beszélgetni, nincs nagy zaj és kellemesen ellehettek:)
2011. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vidd el disznóvágásra, annak úgyis szezonja van most! :D
2011. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Vidd el egy drága étterembe (ne valami szimpla helyre, hanem olyan tényleg felkapott étterembe, ahol kis adagokat adnak, kreatív a séf és élmény a vacsora), ott van ami elterelje a figyelmét a félénkségről, lesz közös téma.

Az állatkert, mozi, kávézó iszonyat gagyi, én nem hiszem, hogy van még nő, akinek ezek bejönnek. Azt jelzik, hogy a férfinek nincs fantáziája, minden csajt ilyen sablon randikra visz el.

2011. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 whitenigga válasza:

Én az összes nőmet kocsmába invitáltam első randi alkalmával. Mondjuk, ha félénk, akkor necces, lehet be se akar menni.

Mindenképp valami beülős helyre vidd, ahol lehet dumálni!


21/F

2011. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aha, egyetemista drága helyre, jó vicc:D kérdező, hagyd a felvágást, az átlagos lányok tökéletesen elégedettek a fantáziátlan helyekkel, úgyis az a lényeg, hogy együtt töltsetek egy kis időt és beszélgessetek:)
2011. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egyetértek, moziba semmiképpen se! szerintem vidd el karácsonyi vásárra, igyatok forralt bort, az hangulatos, utána beülhettek valahova mondjuk sütizni. nekem ez pl jobban bejönne mint a mozi!
2011. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De én nem csak dumálni akarok vele, hanem jól érezni magam, most ha félénk akkor beszélni sem nagyon fog, olyan kellene, ami jó, és mosolyog rajta elég sokat.
2011. dec. 15. 19:53
 9/17 A kérdező kommentje:

A karácsonyi vásár elég jó ötlet, igazából nekem is megfordult a fejemben. :)

Csak nemtom h az tetszene-e neki.

2011. dec. 15. 19:55
 10/17 anonim ***** válasza:
na, nem olvastam ki mit írt elöttem, így lehet benne lesz a válaszok közt. szerintem az első randin ismerkedik az ember.így vidd el egy parkba sétáljatok,beszélgessetek.ha erre nem képes valaki(beszélni)akkor ássa el magát...de ha nagyon gavallér vagy,és sok a felesleges pénzed, vidd el étterembe.
2011. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!