Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ebben az igazság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ebben az igazság? Tényleg így működik?

Figyelt kérdés

Ez már volt valahol de nem sok válasz jött rá.

[link]


2011. dec. 15. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%-ig így van.
2011. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kémia,kémia...
2011. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PT-Daniel ***** válasza:

Yep!


De itt nem arrol van szo, hogy rossz, erzeketlen fickot akarnak a csajok, hanem ket dolgot, ami mögötte van: Önbizalom, plussz az az erzes, hogy tuti, hogy kepes a csajzi megszeliditeni a vadembert.


Elsö megitelesre engem is egy arrogans, bekepzelt, felsöbbrendüsegetöl megrendithetetlenül meggyözött (meg magamra sem mondhatom? micsoda cenzura! szoval, kepzelj ide csunya szot... pedig annyira nem is) tartanal. De ettöl meg tudok törödö lenni, nagyon szeretni es odaado lenni. Csak ahhoz a megfelelö lany is kell. Mire megtalaltam, az en esetemben is sok lany sirankozott a fiubaratnöjenek, hogy tuti, az összes srac ilyen ...


Egy tipp: Azzal a csajjal, akivel össze akarsz jönni, ne baratkozz! Eleve teljesen mas kategoriaba sorol be, utana meg nem akarja kockaztatni a tök jo baratsagot. Reszedröl meg azert nem lenne fair, mert nem lehetsz igaz baratja, ha eleve baratnöjelöltkent tekintesz ra!


So... who´s the douchebag now?

2011. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mi jó ebben a lányoknak? Miért nem tesznek ellene, ha úgyis tudják, hogy tuti ez lesz a vége. Mégis mindig újra és újra beleesnek ebbe a hiába. Olyanok mint a gnúcsorda, hogy a folyó másik oldalán vannak a zöld legelők és ahhoz át kell kelni a folyón, de a folyó tele van krokodilokkal. Valahogy azok is tudják, hogy végük van, nincs esélyük, mégis belemennek a vízbe a cél érdekében. Évről évre újra megteszik ezt az utat. De kérem szépen a gnú az egy állat, a nő meg ember. Mégis állítiasan ösztönökszerint viselkedik. Én férfi létemre soha nem megyek oda olyan csajhoz, akiről tudom, vagy érzem, hogy bármikor megcsalhat. Én észérvek szerint döntök.
2011. dec. 15. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg így megy...
2011. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát sok lánynál ez így van tényleg......női szemmel nézve ez szerintem azért van mert azokból a pasikból sugárzik a magabiztosság és mernek lépni nem úgy, mint az esetleg kedves, visszahúzódó pasik. És a lányoknak kaland kell. És jó lehet nekik az az érzés, hogy egy olyan srác, aki minden lánynak kell, rájuk hajt és meg tudják szerezni maguknak. Ismerek nem egy ilyen pasit, de egyikkel sem kezdenék, mert a kedves, visszahúzódó pasikból is ki lehet hozni ezt az énjüket, csak tudni kell hogyan :D Amúgy meg lehet, hogy a lányoknak fiatalon ez kell, de 23-25 évesen nem hiszem, hogy az olyan típusú pasikat keresik. Remélem tudtam segíteni :) 17/L
2011. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!