Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Miért van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Miért van ilyen szokásotok? (nemmindenkinél)

Figyelt kérdés
Egyszerű a példa: Diszkóban, sok fiatal, mennek az ismerkedések meg a táncolgatások, de Lányok, kérdem én miért van az, hogy ha barátnőkkel vagytok ketten(esetenként többen) NEM táncoltok fiúkkal?! ..csak egymással. ismétlem nemmindenkinél van, de már sokszor láttam ilyet. Meg fiukkal el is tünödtünk ezen már párszor, hogy mi lehet az oka.. csajos buli?! abba mi a pláne? -értem hogy sok fiú rámenős tud lenni, meg az a céljuk, hogy ittasan letaperoljanak, vagy rosszab.. de nemmindegyik fiu ilyen, pl én sem, azért megyek bulizni, hogy jólérezzem magam meg ismerkedjek, de nem mélyülök el benne mert hosszu lesz ..:) Szóval? 18/f
2011. dec. 16. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk mert van barátom. Szerintem bőven jó ok rá, hogy ne táncolgassak fiúkkal, csak a barátnőimmel. :)
2011. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én például úgy is voltam már a barátnőmmel discoba, hogy barátom volt csak távkapcsolatban éltünk, és megbeszéltük, hogy mehetünk bulizni egymás nélkül is, csak ne csaljuk meg egymást. Vagy ha egyáltalán nem akarok kapcsolatot egy ideig olyan is lehet.

20L

2011. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha barátnőmmel vagyok, nálunk alapszabály hogy nem hagyjuk egymást "egyedül" tánc közben. Nem fogok mással táncolni,ha neki nincs partnere.

Ha meg van oldva mindkettőnknek a partner és nem matt részegek, akkor természetesen...

17L

2011. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy 1szerűen mindenki ronda a buliba....hidd el...ha1 csaj táncolni akar veled, akkor táncolni fog veled...ez nem rajtad múlik, csak te azt hiszed:D
2011. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Álltalában én is a barátnőimel szoktam táncolni, de ha táncolna velem egy srác, (nem ronda és nem nyomulós, természetesen) akkor nem utasítom el. :)

18/L

2011. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Azért,mert tánc közben kérdéseket tesz fel,rosszabb esetben csókolózni és taperolni is akar...Tánc után pedig ismét csak beszélgetni kérdezősködni.....S mikor bevallja hány éves,hát öregnek érzem magam.


Hát ezért táncolok inkább egyedül v bnőkkel!

2011. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nos én nem járok discoba, de pl. rock vagy rockabilly szórakozóhelyeken is így szoktam viselkedni gyakran.

Egyrészt azért, mert ha van barátom, akkor nem táncolok más férfiakkal - max a haverjaimmal, esetleg haverok haverjaival, de nem idegenekkel.

Másrészt azért, mert igen, van olyan hogy csajbuli - tudod, amikor azért megy az ember, hogy jól érezze magát a BARÁTNŐIVEL, és nem azért, hogy pasizzon. Pl. szakítások vagy rossz hangulat esetén mindig a csajbuli a megoldás a legtöbb baráti társaságban :)

Plusz előre nem lehet tudni, hogy egy srác milyen, és gyakran nem is vágyunk idegenek társaságára.

2011. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyik válasz tetszett és hasznos,normális válaszok! :D Egyébként a sima tánc az NEM félrelépés, mert valakik irták hogy "mert például van pasim". De érthető mert mostanság a tánc a fiuk számára nagyrészt a letaperolást jelenti inkább, mint az igazi tánc élvezete és a partnerrel való tisztességes bánásmód.. Szóval vágom. Csak annyi hogy imádok táncolni, és a táncot a táncért szeretem mert jólesik, meg jó megismerni uj embereket, és kicsit rosszul esik hogy a sok "átlag" fiu végett szivom meg énis..de hát az élet nemhabostorta! :D /amugy nemcsak diszkókról volt szó, csak példának hoztam fel, meg ott a legjellemzöbb/ Nagyon Köszi mégegyszer az összes választ! :)
2011. dec. 16. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megfigyeltem és engem is idegesített.
2011. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!