Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Szóval röviden az a sztori, hogy megismertem egy nagyon kedves, meg szép lányt, aki nagyon tetszik, egy bulin. Ott nem nagyon beszélgettünk, de aztán felvettem fb-re, és ott jókat cseverésztünk, és 1 hét után találkoztunk is. Kb 4 órát beszéltünk mindenféléről, és sztem nagyon jól elvoltunk, de nekem tényleg nagyon megtetszett, csak nem tudom, hogyan lépjek tovább. Sajnos még nem volt igazi barátnőm, max gyerekként, most meg már majdnem 16 éves vagyok, lány 15. Amúgy ma volt a találkozás, annak hatására írom ezt is, és kezdtem el agyalni a dolgon, olyan jó volt. Amúgy nagyon sokat mosolygott meg nevetett, de konkrét jeleket nem láttam, bár párszor igazgatta a haját, de sztem inkább csak azért mert a szemébe lógott :D. A találkozás végén, mert én még mindig nem hívnám randinak, megöleltük egymást, ha ez számít vmit :D Előre is köszönöm az értelmes tanácsokat :)
2011. dec. 17. 00:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne agyalj. majd jön minden magától. ha agyalsz, hajlamos leszel túlspirázni a dolgokat, ha tulspirázod, az meglátszik rajtad, és ha ezt a csaj észreveszi, attól a pillanattól el is van b*szva az egész. vagy max ha majd beszélgettek, megmondhatod, h jól érezted magad, és majd szeretnél ismétlést :D ilyen egyszerű
2011. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha tudnád most mennyire megnyugtattál kedves 1. válaszoló xD, köszönöm, megyek aludni :D
2011. dec. 17. 00:49
 3/19 A kérdező kommentje:
De egy dolog még sem hagy, nem ismétlést szeretnék, megismételhetnénk akárhányszor ezt, hogy beszélgetünk, de én valamilyen mértékben tovább szeretnék lépni, és erre kellenének mindenféle jó kis tanácsok :D
2011. dec. 17. 01:02
 4/19 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy haladjatok, logikus h meg kell ismételni a találkát,sztem az első válaszoló is erre gondolt. ne aggódj már, jönni fog minden magától, csak légy önmagad.ezért nem jó, hogy itt kéregeted a tanácsokat! ott leszel, alakítod magadnak, és kész!!!
2011. dec. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem felvenni a failbukra már kár volt. Tudom te ennek a generációnak a tagja vagy, de ettől még nem jó példa sajnos. A korodbeli kis csajok mindenkit felvesznek ide aztán ha kínosnak érzik a szitut egyszerűen nem válaszolnak többet.


De tessék itt egy konkrét tanács:

Hajtsd a vizet az élő ismerkedés fele, mond meg neki, hogy elmehetnétek együtt bulizni legközelebb stb. Utána hazakíséred ... nem kell lerohanni meg semmi, de pl így van egy kis időd beszélgetni vele buli után. Buli közben is kimehettek néha pihenni, mittudom én rengeteg lehetőséged van.

Ha ez megvolt elhívhatod randira, bár ha erre elmegy veled ez is simán egy fél randi.

2011. dec. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Takarísd ki a szobádat, menjél le futni és tanulj. A lényeg, hogy foglald el magad és véletlenül se lépj fel a fb-ra. Ha fellépsz, akkor elvárja, hogy írjál. Ez logikus is. Viszont, ha azonnal (1-2 napon belül) írsz, akkor tudja, hogy megfogott és már nem fogod érdekelni őt.

A következő lépés pedig az, hogy eléred, ő akarjon ágyba rángatni téged. Ezt ártatlan randik sorozatával tudod elérni.

2011. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, az eddigi válaszolóknak, mindenképpen megfontolom a tanácsokat :)
2011. dec. 17. 12:26
 8/19 DonKartács ***** válasza:

Helyzet az hogy Fb-on beszéltek és volt egy tali igaz ?

Ha kerei a társaságodat és nem csak te írsz rá ha nem ő is ( eleinte te neked kell írni még nem érzi úgy hogy te vagy a szőke herceg )Beszélhettek újabb talit kérd el a teló számát és itt beszélj vele sms és így tovább

2011. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

következő lépés:huszár A3

hívd el hivatalos randira.

2011. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
kérdezz rá hogy van-e pasija,puhatolozz de ne nzomulj
2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!