Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOL VAGYTOK SRÁCOK? Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOL VAGYTOK SRÁCOK? Miért van az, hogy mindenhol csak a Justin Bieber utánzatok rohangálnak? Hol vagytok igazi pasik?

Figyelt kérdés
Magas, borostás, életvidám, belevaló srácok. Én művészet kedvelő vagyok, fesztiválokra járok, zenélek, rengeteget nevetek és imádok is nevetni és őrületesen élvezem az életet. De ha nem jön az a srác akivel én ezt meg tudom osztani mi lesz velem? Mindenhol 150 centis,16 éves ropik mászkálnak. A 22 éves korosztály kb. leírtak alapján hol van? Léteztek egyáltalán? Vagy az igazi, rendes pasik kihaltak már? /L
2011. dec. 18. 15:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Kihaltam.
2011. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzem ,hogy sajnos ez a meleg ciklon,nyomott hagyott bennük...:S
2011. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Itt vagyok,borostás 172 cm sportos stb...irj privit ha felkeltettem az érdeklődésed....ja és létezik


22/f

2011. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok, nagydarab (nem izom), társaságban életvidám, de a napjaim túlnyomó részét otthon töltöm. Így saját magaból kiindulva a válaszom az, hogy otthon.

(bár az igazi pasi titulustól ku*va messze vagyok..)


Azért van annyi kis csitf@sz ropi, mert sajnos ez a divat és a lánykáknak ez jön be. Kivétel persze erősíti ezt...



21F

2011. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
szerencsere en xarok justinra v ki az depis se vagyok 185cmt utom uh mit csinalsz ma 8tol???
2011. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
mondjuk 23 vagyok
2011. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Mi(a 20as korosztály) pont h még férfiasak vagyunk, én ugyan borotválkozom így nincs borostám, de mi még a férfi kategóriába tartozunk, sőt szerintem még valamelyest a 19évesek is.

A mostani 16-18 meg úgy néz ki mint egy b.za, a hajuk is, fülbevalósak(ez lenne ugyan a legkisebb gond) piercingjük van, hülyén öltözködnek, tényleg mint egy homokos.


Szóval léteznek, csak ne a 16-18as korosztályban keresgélj, hanem legalább 19éves legyen.

2011. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok de majdnem illik rám amit leirtál,188 cm vagyok 15 éves és a borosta már nő,nagydarab,izmos vagyok de van háj is
2011. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
a 18 éves korosztály nem is jön be. pont ezért. 21-23 amit leírtam kb. de ilyet nem találok. és ez elég baj. fel nem bírom fogni, hogy mi ez az ocsmányság ami a mai csajokat érdekli. mert engem kvára nem a lenyalt haj és a nyávogás vonz. blahh..
2011. dec. 18. 15:24
 10/29 anonim ***** válasza:
Kezdj el járni amerikai foci edzésekre és ismerkedj ott
2011. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!