Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit kerestek egy férfiben? És egy férfit mikor, milyen kategóriába soroltok?

Figyelt kérdés

Tehát, milyen tulajdoságokkal (külső, belső) rendelkezik az a férfi, akit csak barát/haver kategórába tesztek, és milyennel az, akire pasiként, esélyes leendő párként (párkapcsolat, vagy szex) néztek, aki tetszik???


Kérlek benneteket, írjatok életkort, így látom azt is, hogy milyen életkorral, hogyan gondolkodtok erről! Köszi


Én: 26/F


2011. dec. 19. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát most mondhatnám, hogy nem számít a külső de persze bizonyos szintig igen. Nekem fontos, hogy egy pasi ápolt legyen és magas! Amúgy nincs olyan elvárásom, hogy milyen legyen ha úgy egyben a külseje meg fog akkor oké. Belső tulajdonságnak pedig nekem a legfontosabb az, hogy sokat tudjunk beszélgetni és mindenről. Érdekelje a kis hülyeségemtől kezdve fontos dolgokig minden és ez persze kölcsönös. Ne legyen túl komoly legyen laza és vicces, de ha olyan dolgokról van szó ne hülyéskedje el a dolgokat. Illetve tudjam magam mellette nőnek érezni. Adjon egyfajta biztonság érzetet számíthassak rá bármiben.
2011. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok ez lemaradt!
2011. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt fedi egymást a kettő. Tehát, a párom legyen a barátom is, viszont lehet, hogy valaki csak barát lehet.

Tehát alapból tudjak vele beszélgetni, mindenről, legyen intelligens, figyeljen rám, érdekelje mi van velem, meg tudjak bízni benne, érezzem biztonságban vele magam. Ilyen egy barát.

És ahhoz, hogy pasiként is tudjak nézni rá, a fenti tulajdonságokhoz még kell, hogy megfogjon valamivel, ami miatt vonz szexuálisan is. Ez nem feltétlenül a külső, hazudnék ha azt mondanám egyáltalán nem számít, de nem döntő. Inkább úgy van, hogy ha valaki megtetszik, akkor elkezd tetszeni külsőre is. ÉS kell valami ami miatt felnézhetek rá, és tisztelhetem.


19/L

2011. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki jól néz ki, az a párjuk lesz. Aki nem, az megmarad barátnak. Ilyen egyszerű.
2011. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LadyLee ***** válasza:
Egy valami számít: az a bizonyos szikra, ami vagy megvan 2 ember között vagy nincs. Nincs erre semmi tuti recept.
2011. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pasim legyen:

karakteres, vagy különleges arcú, zöld vagy barna szemű, műveltebb nálam, romantikus, jó humorú, védelmező típusú, nyugodt, jóindulatú és kedves, és szeressen engem.


Haver/barátnő: Jól megértsük egymást és tudjunk együtt sokat nevetni és egymásra számíthassunk bármikor ha kell.

2011. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17:58 Én ilyen vagyok, mégse kellenék neked, mert kicsi vagyok és ronda.
2011. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!