Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljutottam arra a szintre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljutottam arra a szintre, hogy a lányokat már csak egy tárgynak tekintem az életemben, egy kiegészítő terméknek. Jó ez így?

Figyelt kérdés
A sok és még több elutasítás ezt hozta ki belőle. Érdekes módon, azóta mióta így kezelem őket, kisség megváltozott minden, kezdenek férfi számba venni. Mikor kedves voltam, akkor sosem. Miért így vannak ezek a mai lányok összerakva, hogy az a jó pasi, aki tárgynak tekinti őket?
2011. dec. 22. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert az emebrenke mindig az kell, ami nem lehet az övé.Ha ennek hangot is adsz,vonzóvá teszed magad a szemükbe.Nem értem én sem,de can még egy-két dolog ezen kívül amit nem.

20l

2011. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te most az egyik végletből a másikba estél, és ez nagyon nem jó :S. Meg kell találnod az arany középutat, és ez nem könnyű, de nem lehetetlen. Én is épp ezen dolgozom a magam esetében.
2011. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így vagyunk összerakva, hogy tárgyként kell kezelni minket. Az elutasítások miatt más lányokat kezelsz le és tekinted tárgyként őket, holott nem ők utasítottak el.

Egyik végletből átestél a másikba és szerintem vegyél vissza ebből a ,,kiegészítő terméknek" tekintem a nőket dologból.

2011. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Élvezeti cikkek, amelyeknek meg van a saját áruk, csak ki kell fizetni. Minden nő ilyen egytől egyig.
2011. dec. 22. 20:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Barney! Te vagy az?!
2011. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Minden lányt/nőt egy kalap alá veszel? Ez olyan gyerekesnek tűnik...

Neked hogy esne, ha rád is azt mondanák, hogy egy gerinctelen srác vagy, mert az aktuális barátnődet megcsalod?

(A mondatodnak ez volt az értelem, el lehet gondolkozni.)

2011. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ha eddig téged is tárgynak kezeltek,akkor jól csinálod apukám,csak így tovább.Mindenki csinálja azt, ami jól esik.

Ha olyan k*rva boldog lennél,nem írtál volna ide erről fontos infóról kérdést :D

szóval ez epic fail!

2011. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, ezért írtam ki, már nem fogok megváltozni. Ja és szeretem ha tárgynak vesznek engem...
2011. dec. 22. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagy tárgy, hanem ember! És szerintem szeretetre vágysz.. csak még magad elől is titkolod. Hidd el, lehet találni rendes lányokat, ugyanúgy, ahogy találni rendes fiúkat is (nekem sikerült), és ahogy a rendes barátnőm is ma szülte meg a kislányukat a férjének, aki szintén nagyon rendes és jó ember.. Ne add fel!
2011. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó vagy nem jó, személy szerint magasról teszek a hozzád hasonló emberekre, akár férfiakról, akár nőkről van szó.

Rendkívül éretlen és ostoba a gondolkodásmódod.

23/N

2011. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!