Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti gyantáztatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti gyantáztatjátok "lent"? Vagy inkább borotváljátok?

Figyelt kérdés
Én eddig borotváltam,de már nagyon meguntam,hogy nagyon gyorsan vissza nő és néha még ki is pattogok tőle.A gyantázás mindenütt nagyon fáj?Nem égő olyat kérni a kozmetikustól,hogy szedje le mindenütt? Olyan furán érezném magam ,hogy ott dolgozik :D .Csak a bikini vonalamat szoktam gyantáztatni,de az is eléggé fáj.
2011. dec. 22. 21:13
 1/10 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
Az én barátnőm gyantáztat mindig. Ha jóba vagy a kozmetikusoddal akkor neked is biztosan megcsinálja és nem ciki.. Barátnőm lazán kezeli és simán pletyizik is róla...
2011. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én borotválom. A gyantázást nem bírnám ki. Elég érzékeny a bőröm is, és nehez viselem a fájdalmat.
2011. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikusnak ez a dolga. Én amúgy mindig magamat gyantáztam, nekem nem fáj. Viszont nemrég rászoktam az epilátorra, és az jobban beválik ott lent. Csak az első alkalom fájt nagyon. A borotva a nő legnagyobb ellensége!! Minél előbb rászoksz valami másra, annál jobb. A gyanta kozmetikusnál nagyon drága, meg sztem körülményes is időpontot kérni stb. én egy 600 ft-os patronból elvagyok 1-2 hónapig, és mindent szedek, amit el tudsz képzelni!
2011. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Epilátor.:)

21L

2011. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és kb mennyibe kerül egy epilátor? és azzal minden hol le lehet szedni a szőrt?
2011. dec. 22. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha nem nagyon bírod a fájdalmat az epillátort felejtsd el kellemetlen egy dolog. a gyanta ugyanazt csinálja csak rövidebb idő alatt, alias kevésebb ideig szenvedsz. Én mindenhol gyantáztatok, lábon, nemi szerven, szemöldökömön. :D Én is nemrég tértem át a gyantára először kicsit furcsa volt, hogy ott dolgozik ahogy mondod, de 2. 3. alkalomra semmi furcsa nincs benne. a Szőröd elkezd ritkulni és nagyon frankó hogy csak 3 hét múlva nő vissza rendesen. Próbáld meg úgy igazítani, hogy menszeszed után rögtön menj el és akkor a következő menszeszed után megint jó. Így kb két hétig szép aztán a menszesz ideje alatt mikor a nemi szerved bizonyára használaton kívül van szépen visszanő. Én legalábbis így csinálom :) Az én kozmetikusom nagyon jó munkát végez és kifejezetten gyors. Intimet 15 perc alatt leszedi, a lábam 5 perc alatt. A szemöldököm meg senki sem szedte még ki ilyen szépen. Az össz szőrtelenítés nem kerül 3000 forintba havonta. :D Szóval én ezt ajánlom neked, én már fapofával végigülöm szinte az egészet.
2011. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Epillátort szerintem már 6ezertől lehet venni, persze van 20ért. Nem kell a legdrágább, de ne is a legolcsóbbat. Nekem az első két komplett leszedés fájt, nem is egyszerre csináltam meg, de azóta nem okoz gondot. Én mindenhol (még a segglyukamból is) el tudom vele távolítani a szőrt. A gyantát szerettem, de az epillátorral szemben már macerásabbnak tűnt, eltávolítani a maradék ragacsot, megvárni még felmelegszik stb. A gyantacsíkok nem rosszak utazás alatt, de alig pár lehúzást bírnak, viszont bajuszra remek! A tesco-ban szoktam venni kb. 600 ft-ért arcra a csíkokat, és sokáig elég.

Nem tudom kinek van pénze havi 3 ropiért kozmiba járni, nekem nincs.

2011. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha otthoni használatról van szó akkor marad az epillátor... Gyantázni lábat még úgy ahogy de intimen elég macerás egyedül, azt inkább csak kozmetikussal ajánlom. de az biztos, hogy kevésbé fájdalmas.
2011. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az epilátortól is ritkul a szőr,nem?

ajj,olyan ciki lesz,hogy ott dolgozik :/ :D

2011. dec. 23. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ritkul tőle, viszont nem fog olyan egyenletesen visszanőni, mint a borotvától. Szóval pár naponta, hetente nem árt végigmenni rajta, mert megfigyeléseim szerint mindig "máshol" nő ki, de már azt is alig lehet észrevenni. És többször kell végigmenni az adott felületen, nem elég egyszer végigszántani, de majd rájössz :) Ha egyedül vagy senki se látja, semmivel se cikibb mint a tusoló alatt tekeregni
2011. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!