Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy még a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy még a kövér trampli csajoknak is mind vékony, nem rossz kinézetű pasijaik vannak?

Figyelt kérdés
Épp most néztem egy képet, ahol a 80 kilós csaj aki vagy 160 cm magas feszít a kb 65 kilós helyes legény mellett! Miért mondják a fiúknak hogy vegyék lejjebb az igényiket mert akkor nem taálnak párt? De akkor meg a kövér csajok miért nem tudják lejjebb venni az igényeiket és nekik is kizálóan csak a jó pasi kell? Nem furcsak ez egy kicsit? Vagy a lányoknak már mindent szabad, csak a fiúknak nem?
2011. dec. 24. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
ehh...
2011. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Eszéletlen.. nincs neked családod ,akivel karácsonyozhatnál??
2011. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Arra még nem godnoltál, hogy a srác lejjebb adta az igényeit a csaj meg nem?!
2011. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy tényleg sokkal több helyes pasit látni átlag vagy átlag alatti csajjal, mint szép csajjal. És sokkal több szép csajt egyedül, mint kapcsolatban...
2011. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Én is ezt vettem észre!

Tök jó helyes pasik rusnya nőkkel!


Bezzeg rám a rémronda pasik buknak :) Azoknak nem kell a csúnya nő :D


Talán a helyes pasik egy része nárcisztikus vagy önbizalomhiányos. Amelyik félénk és önbizalomhiányos, azt felszedik a csúnyább nők. Mivel a csúnya nők jobban félnek, hogy egyedül maradnak, és így felszedik a "jobb" pasikat!


ez van sajnos :(


26L

2011. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert a csaj legyen k.rva ocsmány vagy dagadt esetleg mindkettő, a csillagos égben vannak az igényeik, mert jó eséllyel akad valaki, aki még őket is megdugni. Ezek a valakik olyan elkeseredett szerencsétlenek, akikbe az sulykolták, hogy értéktelen f.szkalpok és adják lejjebb az igényeiket.
2011. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

azért, mert attól hogy egy srác helyes, még nem biztos, hogy csak a külső érdekli. láttam már olyan kövér lányt, aki sztem kb mindenkit egyből levesz a lábáról, csupán a megjelenésével, kisugárzásával, pedig nem szép, de mégis.

szóval ne csak a külsőt nézd... egy jócsaj nem csak attól jó, hogy olyan mint egy modell. lehet hogy valaki szép vékony nagy mellekkel formás fenékkel de közben egy elkényeztetett liba, aki nem megértő, folyton nyafog, nics életcélja, nem tud főzni.. vagy érted bármi hibája lehet. és az is lehet, hogy egy srác inkább nem ezt akarja, hanem egy kedves lányt, még ha kövér is...

(ja és sok szép lány kedves, meg jó társ, nem arra mondtam, hogy nem , csak példa volt..)

2011. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
hát én nem értelek barátom,ha nincs csajod,és ronda vagy,akkor szedj fel te is vmi disznót,az biztos foglalkozik majd veled....teee....te medvedisznóember
2011. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert nem mindenkinek csak a külső számít... És a kövér csajok valószínű oda is teszik magukat, hogy mindent megadjanak a párjuknak. Míg a jó csajok azt hiszik, hogy az elég, hogy jól néznek ki, mást nem is kell tenniük... A jó pasik is értékelik, ha igazán szeretik őket, és a nő is mindent belead a kapcsolatba.

Az meg hülyeség, hogy bárkinek is lejjebb kellene venni az igényeit! Ne vegye le senki! De nem mindenkinek egyformák az igényei...

2011. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

sztem tisztázzuk a dagadt,kövér fogalmát

most akkor ki számít annak?30bmi fölött?mert lehet,h vki azt is dagadtnak mondja,akin van 5 kg feleslege,és arról mondja,h mekkora disznó és talál párt magának...

2011. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!