Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tökéletes pasik mire vágynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tökéletes pasik mire vágynak?

Figyelt kérdés
Úgy alakult,hogy lehetőségem akadt megismerkedni egy férfival(29 éves). Én 20 éves vagyok,tapasztalatom semmi,erősen átlagos lány vagyok. Ha mindez nem lenne elég, anyagilag sem vagyok elhalmozva. És itt jön a bökkenő. A szóban forgó hím mindezek tetejében: magas,jóképű,atletikus testalkatú,jól kereső egyén,tip-top pasi,egyszerűen tökéletes...nagyon az elején vagyunk mindennek,most adtam meg neki az msn-címem,szal,nem is biztos,hogy lesz valami,de már előre aggódom...vészhelyzet!
2011. dec. 25. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Hát ő közel sem lehet tökéletes pasi,mivel te csak csupa külsőséges jellemzőt írtál le róla...
2011. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"most adtam meg neki az msn-címem" lol


Majd, ha már randiztatok 2-3x és jól alakulnak a dolgok, akkor tedd fel ezt a kérdést...

2011. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
ne azt próbáld kutatni hogy mire vágyik mert hidd el az se jó ha minden "tökéletes" és minden ugy van ahogy akarja. add magadat és ha szerencséd van megfogja benned vmi :D
2011. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
olyan nőre akik tudnak jól főzni, és nem mirellites szart tolnak az asztalra hogy drágám kész a vacsi. hát kösz inkább égesse oda a kezét miközben sütni próbál
2011. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha még nem említettem volna, két lábon járó szerencsétlenség vagyok...szeretek főzni, de ennek ára van...a kezeim közt valami tuti tönkremegy mindig...a balesetek száma horribilis az életemben,és őt nem akarnám bántani...Tudom róla,hogy szereti a nagy reggeliket, reggel mindig korán kel és utálja a kávét...Tűz és víz vagyunk...
2011. dec. 25. 23:57
 6/10 anonim ***** válasza:
ha lenne tökéletes pasi, akkor hibákra vágyna.de biztos nincs,még én se, és más se
2011. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első: miért, van olyan nő, akinek más is számít?

Amúgy tökéletes csajra vágynak, tehát nem rád.

2011. dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pasiknak nincsenek akkora irracionális elvárásaik, mint a csajoknak.

De ha én ennyi idős, jól kereső "tökéletes" pasi lennék a következőket várnám el:

- szex minden mennyiségben, akkor, olyan formában, amikor én mondom és nem érdekelnek a kifogásaid

- ne hidd, hogy vagyonokat fogok költeni rád és, hogy el foglak tartani

- ne kapj sírógörcsöt, ha a konyhába kell menni.

Most hirtelen ennyi. Ha ezeket nem tudod, vagy nem akarod teljesíteni, könnyen keresek mást, mivel tökéletes vagyok, te meg nem.

2011. dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem ettől függ, hogy két ember egymásra talál.Nagyon számit milyen a másik.Mit akar tőled...lehet csak szexet és ennyi, lehet nem.
2011. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
09:01-nek: a tökéletesben az is benne rejlik,hogy nem egy felfuvalkodott tapló. :D
2011. dec. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!