Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok lány miért szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok lány miért szeret nős pasikra nyomulni?

Figyelt kérdés
Én fiú létemre soha nem tudnék eljegyzett lányra rámászni, de a másik nemnél ez valami kihívás féleséget jelent, és élnek is ezzel. Valamelyik nap is láttam egy műsorban, hogy a csaj rámászott a feleség férfjére, aztán még ennek a csajnak nem tetszett, hogy a feleség kérdőre vonta, és pofon is vágta a feleséget. Még neki állt feljebb. Komolyan mondom megáll az eszem, ha ilyeneket látok. Miért kell mindig az a tiltott gyümölcs, az a férfi, aki már elkelt? én ebben semmi racionális gondolkodást nem vélek felfedezni. Vagy csak én nem haladok a korral és én is másszak rá férjezett asszonyokra?
2011. dec. 26. 14:27
1 2
 1/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
6%
Mert mindegyik, aki nős pasira nyomul, az ribanc?! :D
2011. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Láttad egy műsorban és ez felháborított. Gratulálok.
2011. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert k.urvák.
2011. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem ez a pasitól is függ, hogy engedi-e, hogy rámásszon a nő.
2011. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De amúgy ha a férfi hagyja is, akkor az nyilván egy szent meg hát ő arról nem tehet, hogy megcsalja a feleségét..
2011. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha egy csaj az elején letisztázza, hogy van a pasinak felesége, akkor miért nem tesz le az ügyről, akkor is ha látja, hogy a férfi kanos, és mindig a farka vezérli akkor is ha van felesége, esetleg családja, gyerekekkel. A nőnek is kellene hogy legyen agya nem?
2011. dec. 26. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ebben nincs semmi meglepő vagy elítélendő, nem hiszem, hogy attól, hogy egy férfi házas, megszűnnének a szexuális késztetései és élete végéig megelégedne egyetlen nővel. Az idegen nőt meg pont az izgatja, hogy megszerezzen egy olyan férfit, aki másnak is kell, a tiltott gyümölcs mindig édesebb, kívánatosabb, izgalmasabb. Ha jó pasi az illető, akkor szerintem nem csoda, ha másznak rá a nők.
2011. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintemegy nő azért vet szemet egy házas férfira,mert nagyobb a kihivás hogy megszerezze és igy mindent megtesz hogy elérje a célját
2011. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Kurv@ nélkül nincsen lator.
2011. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok tetű faszi akik nősek, miért hagyják magukat a lányoknak?


1. mindig a nős faszi a hibás, mert ő a nős, neki kellene több eszének lenni. A lány (ha nem házas) nincs akkora felelőssége, mint egy nős faszinak.

2. A férfi az állat? Vagy van esze? Ha van esze, akkor tudja irányítani az eszét, és nem a farkában van a cseppnyi agya. Ugye!

3. Sok helyen a nős ribancpasik nyomulnak rá a nőkre, lányokra. Sajnos egyre több a gerinctelen, felelőtlen faszi. És bizony nem a nő hibája!

Tanuljanak meg a faszik is felelősséget vállalni a tetteikért!


Én nőként azt mondom: az a faszi aki menni akar HAD MENJEN!

Az a faszi aki "csábítható" az gyenge jellem, nem igazi férfi! És! Mellékesen nem szereti, nem tiszteli a párját!


Az, hogy egy hülye lány/nő nyomul a nős pasira az az ő baja! Biztos vonzóbb az "elérhetetlen" vagy egyszerűen gerinctelen a hölgyemény! DE! Itt még mindig nem a hölgy a hibás, a pasinak kell annyi eszének lennie, hogy tudja h a cselekedetei mivel járnak!

Egy házas embernek mindig nagyobb a felelőssége! Ezt jegyezzük meg!


Egy IGAZI FÉRFI egy ERŐS JELLEM nem csábul el! Már csak azért sem, mert veszi annyiba a családját, hogy nem veri át őket!



Nyugodtan lehet lepontozni!

Tudom hogy igazam van :)

2011. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!