Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen jöttetek össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jöttetek össze az első pasitokkal/csajotokkal?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, és hogyan jöttetek össze? Mennyi ideig tartott még végre valamelyikőtök elkezdett kezdeményezni? Hány pasitok, csajotok volt eddig? Melyik volt a leghosszabb? És miért szakítottatok a végén?
2011. dec. 27. 23:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
4 évesen ovodában
2011. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Kielégítő válasszal fogok szolgálni a számodra:ez az esemény még nem következett be az életemben.
2011. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem volt még barátnőm, így minden kérdés tárgytalan.

../f

2011. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14 évesen jöttem össze a barátommal. Már szakítottunk, ő nemsokára 15 lesz.
2011. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nálam is egyetlen válasszal magyarázható:Ez még nem történt meg és ki tudja mikor fog.


(jan. 1.-jén) 17/F

2011. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen, de az se tartott 2 hónapnál tovább, mert rájött, h ő se tud ilyen csúnya srácba beleszeretni. Azóta volt még egy 2 hónapos, annak is hasonló okból lett ilyen hamar vége.
2011. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen volt először barátom. Fél évig jártunk, 3: hónapban feküdtem le vele, de már az első randinkon megcsókolt. Az ismerkedés úgy volt, hogy bejelöltem egy közösségi oldalon, mivel 6 éve ismerem. Ő rám írt, elkezdtünk ott beszélgetni, majd mondta, hogy találkozzunk előbe is. Meg volt a randi, jól sikerült, beleszerettem. 2-3 hónapig minden rendben is volt a kapcsolatunkkal, aztán felhozta a szex témát, mondtam neki h szűz vagyok, meg, hogy nekem ez még korai lenne, de ő csak erőlködött, nem hagyott békén vele, de mivel iszonyatosan szerettem, meg nem akartam, hogy elhagyjon belementem. Nagyon fájt, de ő nem figyelt rám, csak az számított, hogy ő kielégüljön, a későbbiekben is ugyanúgy fájt, erre azt mondta, hogy csak megjátszom magam. A többi hónap kín szenvedés volt, de még mindig szerettem. Bunkón viselkedett, 2* meg is akart ütni... Meg hihetetlen dolgokat művelt, családomat leszólta, meg le is kurv.zott, amiért más fiúkkal beszélgettem... Persze ő beszélhetett más lányokkal... A szexben is olyan dolgokat erőltetett, amihez kedvem se volt.Egyszerűen nem ismertem rá, mivel nem ilyen emberként ismertem meg. És a fél éves évfordulónk előtt 3 nappal kijelentettem, hogy eddig és ne tovább. ő persze adta az ártatlant, nem értette, hogy miért, elmondtam neki ezeket a dolgokat, erre az volt a válasza, hogy csak viccelt. Na, hát engem többet nem fog etetni, a cuccát oda adtam neki, a képeket, meg a dolgokat, amiket kaptam tőle kivágtam a kukába. Azóta nem is keres, ki is töröltem mindenhonnan. Azóta nem bírom felfogni, hogy lehettem ekkora barom.


19/l

2011. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Elso csokom 19 évesen volt de nem jártunk, elso barátom 21évesen volt..sajnos nem tartott csak 4 honapig.Elso komoly kapcsolatom 23 évesen ami még jelenleg is tart.(27 lány)
2011. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Uchihagyerek ***** válasza:
100%
ez.. még... nem történt meg... illetveeee volt egy 2 hetes kamu kapcsolatom... de az egyáltalán nem számít, merthogy semmi sem történt, úgy jött velem össze a csaj, hogy már volt pasija, emellett csak azért, mert nem akart nemet mondani, nehogy megbántson... szerinted?? ><
2011. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14 évesen. közösségi portálon ismertem meg. először hónapokig hol beszélgettünk msn-en, hol nem. később komolyabbá vált, elmondta, hogy szeret, és én is így éreztem. aztán találkoztunk, jól sikerült, de a kapcsolat eléggé balul sült el. aztán rá fél évre jött az első komoly kapcsolat, ami még most is tart. :)
2011. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!