Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki? (kérdés rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,egy nyíltnapon találkoztunk először de ott még nem beszéltünk.Barátnőmék megbeszéltek vele és a barátaival egy találkozót.Ott voltak de Ő mikor a többiek elindultak felénk gyorsan elment,olyan indokkal hogy ő cukrot vesz.

Azóta beszélgettünk facebookon,de most szerdától nem beszéltünk,tegnap este megint beszéltünk egy ideig.Kérdezgetni szokott felőlem hogy miújság meg ilyenek.De mindig én írok rá.Meg lájkolta az egyik képemet de meg se jelöltem rajta.(elgondolkodtam rajta hogy a képeimet nézegette-e).Szerintetek érez valamit iránamtam?Hogy közeledhetnék felé? Az nagyon nyomulásnak tűnne ha behívnánk Őt meg a haverjait a városba?

Bocsánat a hosszú magyarázatért.


2011. dec. 27. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne nyomulás,hogyha már egy pár napja beszélgettek,hajrá!
2011. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!