Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :O

Figyelt kérdés
Van egy srác az iskolában és nekem bejön,de ő ilyen tipikus helyes srác aki minden csaj álma. Az a lényeg,h észrevettem (és már a bnőim és megjegyezték),h a srác minden szünetben engem néz :$$$ Viszont van egy lány akivel gyakran együtt van, beszélgetnek meg minden és amikor a srác a lánnyal van akkor is engem néz...meg amikor megy fel a csajhoz akk is azt nézi,h én ott vagyok-e.
2011. dec. 30. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá
2011. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ébredjen! ;)
2011. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom...őszintén félek odamenni hozzá,mert ő olyan tipikus menő fiú, aki a haverjaival van, viccelődnek stb. :D
2011. dec. 30. 17:57
 4/11 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Az egyetlen tippem, az ha mosolyogsz rá és te is őt nézed, akkor remélhetőleg kapcsol az agya és odamegy hozzád, ám ha mégsem akkor, gyáva!

2011. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, de azért még jöhetnek,mert jól jön...pl.: hogy vegyük le a lábáról? (csábos mosoly?)
2011. dec. 30. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
próbáld tartani a szemkontaktust és mosolyogj
2011. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de én úgy reflex szerűen zavarba jövök, tehát rám néz és elnézek rögtön,mert zavarba jövök a kék szemeitől :$ most ugye próbálom elképzeni,de tuti,h nem fogom merni vele tartani a szemkontaktust. :S most mit csináljak? vmi trükk? nézzek el a válla mögött és azt hiszi,h majd őt nézem? vagy vmi más?
2011. dec. 30. 18:28
 8/11 anonim ***** válasza:

19F-vagyok

Ha a fiuknak nem nézel a szemükbe,nem fogják tudni,hogy tetszenek neked!!!Ha nem flörtölsz,tehát nem adsz jelket,honnan találja ki a fiu,hogy bejön neked,mi????

Azt tudom neked tanácsolni,hogy nézza szemébe csábosan,mosolyogj rá,meg ilyenek,nem nehéz ez,nő vagy ezt neked jobban kell tudni,szed össze magad és hajrá!!!

Sok szerencsét :)

2011. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsot és pont tőled jó,mert a srác is 19 :D megfogadom ;)
2011. dec. 30. 20:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:szivesen,ha van még valami kérdezz privibe :)
2011. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!