Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek egy olyan személlye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek egy olyan személlyel szilveszterezni akivel még csak pár randin vagytok túl?

Figyelt kérdés
Párszor taliztunk meg csomót beszélgetünk és tényleg jól érzem vele magam. Meg mind ketten úgy állunk egymáshoz, hogy hosszútávra tervezünk. Most egy nagyobb baráti társaságával szilveszterezik házibuliba. Elhívott nem tudom elmenjek-e, mivel én senkit sem ismerek. 25 L
2011. dec. 30. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen ez kérdés? Agyhalott-e vagy?
2011. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első egy barom:)

Ha megbízol benne, és a buliból könnyen haza tudsz jutni egyedül is, akkor szerintem menj el. Az, hogy nem ismersz senkit persze, biztos, hogy feszélyezni fog, de nem is rossz dolog lemérni, hogy milyen barátai vannak, tudod madarat tolláról :)

20/L

2011. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon tudnék haza jutni egyedül könnyen:)
2011. dec. 30. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
igen minden képp.és ha elvisz evidens hogy haza is kisér!az pedig hogy senkit sem ismersz az ne legyen vissza tartó erő
2011. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó persze haza visz nem is emiatt aggódom sokkal inkább a társaság
2011. dec. 30. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 22:00kor kezdődik a buli akkor már 23:00ra mindenki toltál K.O. lesz és azt sem fogják tudni hogy ismernek e.. szóval menny nyugodtan:D
2011. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben mentem el a barátomékhoz szilveszterezni 16,5 évesen- bár Ő előtte nagyon hevesen udvarolt és szerelmet is vallott, és én is éreztem, hogy nem barátként tekintek már rá.

De tény, hogy 3 hete ismertem és elmentem Vele házibuliba, ahol 1 embert ismertem még rajta kívül. A vége az lett, hogy összejöttünk (=megcsókol), és Vele is aludtam (nem történt semmi). Azóta is Ő a párom :)

Szóval szerintem vágj bele, nem szabad félni, ha tényleg lehet köztetek valami, akkor az most kiderül. Drukkolok nektek! :)

21/L

2011. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Megismétlem: hogy a picsbe lehet ez kérdés 25 évesen? Egy ilyen alap dolgot nem tudsz eldönteni magadtól? 25 ÉVESEN?
2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem várj még pár évet, hogy komolyan gondolja-e a srác!
2011. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze,menj,hátha van jobb haverja!
2011. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!