Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam én, lányként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam én, lányként egy randira?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem beszélgetni egy fiúval. Ő kezdeményezte a legelső beszélgetést és azóta többször is keresett. Én nem annyira szeretem az internetes "csevegést" ezért többször is céloztam rá, hogy találkozzunk.. de vagy nem veszi a lapot, vagy nem akarja venni.

Pedig szerintem teljesen egyértelmű célzásokat mondok.. és mindig arra számítok, hogy na most hív el valahova.. de eddig nem történt meg. Pedig elég "vagány" fiúnak ismertem meg, ahhoz hogy elhívjon.

Lehet, hogy nem is tetszem neki? De akkor miért keres ennyiszer? Miért ilyen kedves? Esetleg elhívjam én? Az nem "ciki"?


2012. jan. 1. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
De. NEKI ciki, hogy egy csaj hívja el. Ezt meg is mondhatod neki, hogy mivel ilyen balfék, hogy nem ért a szóból, kénytelen leszel elhívni. :D
2012. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"egyértelmű célzásokat"


Nem célozgatni kell hanem lőni.

2012. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak nem értem, hogy mitől fél.

Pedig annyit bókolok neki, konkrétan megmondtam neki, hogy szerintem nagyon jól néz ki.

Akkor meg mitől fél? Nem teljesen egyértelmű, hogy tetszik nekem?

2012. jan. 1. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond meg ne,ki hogy tök jól elcsevegtek, és te már személyesen szeretnéd látni, illetve ott folytatni ezt a beszélgetést mert az úgy sokkal közvetlenebb az egész.
2012. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert béndzsa, lehet, hogy az van a fejében, hogy biztos nem tetszik neked, és ezét nem hallja meg a többit. De ha te akarsz tőle valamit, akkor lépj. Azt viszont már most tudnod kell, hogy ezt a kapcsolatot te jobban akarod, mint ő!
2012. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És hogy ne essél padlóra megkérdezném tőle hogy eddig mi a véleménye rólam, vagyis nme kérdezném ha szokorr neked bókolni sokszor keress, akkor biztos nyerő vagy, lehet azért nme akar még talni mert 1. nem rég szakított a barátnőjével és ki kell még hevernie őt, 2. fél a személyes taltól, hogy élőbe hogy lesztek el.
2012. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg... tutira örülni fog neki, és innentől már könnyebben mennek a dolgok! :)
2012. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor holnap megpróbálom elhívni :-) De azért én is félek kicsit a visszautasítástól. De akkor csak nem foglalkozna velem ennyit, ha nem tetszenék neki, ugye?
2012. jan. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!