Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok miért féltek az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért féltek az okos lányoktól?

Figyelt kérdés
Hogy is van ez? Adott egy 18éves lány.. mások szerint csinos,szép, okos, kedves és valóban egyensúlyban van önmagával, nyitott a világra, normális értékrenddel rendelkezik. Ez a lány vágyna egy kapcsolatra, és szeret is ismerkedni, mégis a srácok 90%-a megijed, amikor kommunikálniuk kell a lánnyal, leblokkolnak. Ennyire utáljátok, ha valaki nem hagyja magát irányítani? Elég ördögi kör ez az egész. Ti hangoztatjátok,hogy ne legyen a csaj ribanc, meg semmit nem tudtok kezdeni egy szivacs agyú,két lábon járó szexgéppel, holott ha meg okos és értelmes a lány, akkor az a baj. Akkor hogy is van ez? Mégis hogyan kellene viselkednünk?
2012. jan. 1. 20:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

én is kaptam már olyat csajoktól h "melletted olyan hülyének érzem magam"

szóval a pasik is ezt érzik melletted és ezért "ijednek" meg :D

2012. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 BlackSword ***** válasza:
Én nem félek az okos lányoktól... Sőt...
2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
2012. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Mert neked nem elég a 10%?
2012. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%

Mert egy okos lány minek kezd egy buta sráccal?

Én is okos vagyok, vagy legalábbis azt hiszem. Képtelen vagyok elviselni azoknak az embereknek a társaságát, akik legalább minimálisan nem műveltek - és ez nem egyetemi diplomában vagy ilyenekben nyilvánul meg - és olyan tömegbutító agyroh.asztó sz.arokat néznek, mint a VV, vagy Győzike vagy stb.

És az értelmes, okos srácok, általában nem félnek tőlem.

De van akinek egy buta csaj kell, mert mást nem tud lenyűgözni. Most az ilyennek én úgysem akarok megfelelni, szóval nem hiszem, hogy ez olyan nagy gond.


20L

2012. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Az okostól nem félek csak az okoskodótól és az alattomostól.
2012. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Oké,az tény,hogy nem olyan barát kell, akivel nem lehet két normális szót váltani. De az összes srác menekül.. lehetséges hogy rossz helyen keresgélek igen, de ilyen nincs,hogy egyik sem "áll velem szóba".. röhejes, hogy ennyire félnek.. nem harapok basszus.
2012. jan. 1. 20:23
 8/33 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy a srácok az "okos" lányoktól félnének. Szerintem valahogy a lányok ezt elfújják néha.

Szerintem nem az okos lányoktól kell félni hanem valahogy amikor okos egy csaj akkor valahogy az érzelmek és vágyak háttérbe kerülnek. Nem minden esetben. De egy okos csaj miről álmodik. Most írta valaki hogy hülye sráccal nem jönne össze... pedig itt nem azon van a hangsúly hogy ő szerelmes beléd de ha hülye akkor pá közben meg jól néz ki. de megértem olyan sráccal kár összejönni akivel nem tudnak rendesen beszélni.


Az a fő tök mindegy hogy okos vagy vagy sem, az a fő legyél annyira okos hogy tudd mikor kell villogtatni az elméd és mikor nem.


Mert néha tőlem meg a csajok ijednek meg hogy néha csak valami közgázra járnak vagy bölcsészre és megemlítem hogy kutató biológus vagyok azon belül immunológus akkor kicsit néha összehúzzák magukat. volt egy olyan csaj aki titkárnőként dolgozott okj-van és amikor véletlen megemlítettem kicsit zavarban volt. De utána megnyugtattam.


Szóval inkább itt az a kérdés hogy ha veled feszélyezve érzi magát egy srác mert állandóan jelzed neki hogy te okos vagy és magasabban állsz a másiknál akit nem lehet irányítani és alkalmazkodj akkor kicsit szar.

2012. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Jáááj, egy okos lány! Meneküljünk! :D Amúgy nekem kifejezetten értelmes lány kellene.
2012. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
én nem félnék tőled :P
2012. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!