Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha személyesen találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha személyesen találkozunk azt veszem le, hogy bejövök neki és tök jókat beszélgetünk, de chaten nem tudunk beszélgetni (? ) bővebben lent

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi hogy miért lehet ez?

mert ha együtt vagyunk tök figyelmes velem, aggódik értem, nagyon jókat beszélgetünk és mindig csak bámulunk geymás szemébe és akkor lelassul minden meg blabla... xD

de ha chatelünk közbe mindig valamit játszik és szinte csak én kérdezem, úgyhogy inkább mindig ott hagyom

emiatt lehet hogy még bejövök neki?

ja és még annyi hogy azt tudom hogy még nyáron bejöttem neki aztán ősszel úgy tűnt már nem de szilveszterkor meg már megint úgy tűnt. nem értem... (mindketten 16 évesek vagyunk)


2012. jan. 2. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a chat feltalálása előtt is összejöttek emberek egymással, szóval nem ezen múlik. ;)
2012. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó de azért a mai világban az is számít valamit. Csak azt nem tudom, hogyha van egy csomó jel ami arra utal, hogy tetszem neki akkor az, hogy chaten nem tudunk beszélgetni csak egy rossz pontnak számít vagy a többi jelet látom rosszul?

(amúgy volt egy olyan időszak amikor majdnem mindennap beszéltünk és akkor még ő írt rám)

De nem tudom elképzelni hogy megváltozott véleménye, főleg a szilveszteri buli után

2012. jan. 2. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a hülye chatet, és koncentrálj a való életre!
2012. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. jan. 2. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Képzeld el ezt fordítva van egy barátnőm , aki a srácal chaten tud sokat beszélni ha meg találkoznak a srác megnémul. 1 hónapig jártak majd szakítottak ezért. Szóval gondolkodj el melyik a rosszabb! És lehet ő nem az a típus aki online éli ki az életét. Örülj neki hogy a valóságban éli meg a dolgokat nem gép előtt.
2012. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én örülök ennek csak tudom hogy az a fajta aki ha otthon van és már nincs semmi dolga akkor a haverjaival beszélget. ha hetente egyszer találnám fenn chaten akkor nem is érdekelne de számára az is egyfajta kapcsolat tartás...
2012. jan. 3. 20:13
 7/7 anonim válasza:
na én pontosan igy vagyok egy fiúval...a neten meg smsben alig tudunk beszélgetni amikor meg találkozunk elég jól elvagyunk :D
2012. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!