Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire nézitek egy fiú külsejét?

Figyelt kérdés
nem brad pittre kell gondolni meg nem is mr. bean-re

2012. jan. 2. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hanem a jobb oldalira?

[link]

2012. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fifti-fifti
2012. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zsigaby válasza:
sztem caak annyira mint a ffk a nőket csak mi nem annyira feltünően
2012. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Király a csávó. :-)
2012. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Majd azt fogja írni mindenki, h a belső fontosabb, de igazából csak a külsőt nézik.
2012. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
juj szegény,de ő még fiatal:DDD
2012. jan. 2. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézzük, annyira, hogy aki már komolyabb aggyal rendelkezik, annak annyi a fontos, hogy ápolt legyen, és összhangban önmagával. Kell egy szép szempár, egy huncut mosoly, egy széles váll vagy bármi, ami megfog benne. Nem kell gyönyörű szépnek lennie. De kell valami plusz, amitől érzed, hogy meg akarod ismerni. Csak ezután jön a belső tulajdonságok megismerése.
2012. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyen ápolt,illatos és legyen 1-2 dolog,ami megfog benne.. a barátom sem 10 pontos pasi amikro megismertem egyáltlaán nem tetszett..de gyönyörű szép mosolya van és szeme meg széles válla:D és nagyon jókat lehet vele bezsélni..mivel megszerettem már nekem ő a leghelyesebb:)
2012. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és nem féltél/félsz, hogy megtetszik más aki helyesebb és ugyanúgy megbecsül?
2012. jan. 2. 20:04
 10/13 szösszikehh ***** válasza:
a külső ami megfog.:D én túlságosan is megnézem egy fiú külselyét.:) legyen szép a bőre, a haja, öltözzön rendesen, és legyen ápolt.:) kicsit tudom túlzás de engem nagyon is érdekel hogy egy fiúnak milyen a külseje.:)
2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!