Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni? 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? 13 éves vagyok, és mindig látom a filmekben, és nemértem hogy csinálják hogy pl nem koccan össze a foguk vagy nem akad-e össze a nyelvük vagy ilyenek. Hogyan kell? :|

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szaááájaddal.
2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre rájöttem..kösz.. -__-"
2012. jan. 2. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon vadul kezdeni és akkor nem koccan össze a fogad. A nyelvre meg nem lehet csomót kötni nyugi :) Először csak adj egy puszit a lány szájára, a csók sem sokkal másabb.
2012. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a titka a jó sok finom izletes aromán nyááál
2012. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.. bocsi.. azt kihagytam. ;)
2012. jan. 2. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Az majd jön magától. Hagyd, hogy a srác kezdeményezzen. Nem nagyon lehet elrontani egy csókot, akkor nem lesz jó, ha nem olyannal csinálod, aki szeretsz, vagy legalább vonzódsz hozzá.
2012. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha összekoccan a fogatok azzal nincs semmi gáz. Max egy kicsit vicces, bár abban az állapotban, miközben csókolóztok, ez lesz a legkisebb bajotok. :)

Fontos hogy legyen friss a leheleted. És igyekezz a csók előtt megszabadulni a rágótól, mert gáz, ha a srác közelít feléd és te megszólalsz: "ja egy pill..." és kidobod a rágód egy közeli kukába.

Szóval ne aggódj, fog jönni magától.

13/L

2012. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nahát. Igazából nem tudom leírni. Ez az a kérdés,amire nem lehet pontos instrukciókat adni. Az első csóknál (állítólag) jobb lassan kezdeni (bár én nem finomkodtam...). Óvatosan, és gyengéden, ne hirtelen. Arra figyelj, a srác mit csinál, próbáld te is azt. Hamar rá fogsz jönni, nyugi. Pár dolog, amit ne tegyél:

-Ne dugd le a nyelved a torkán.

-Ne harapd le a fejét.

-Ne ijedj meg.

-Ha nem egyből a nyelvessel kezd, te se vágj bele, nyugi, eljön annak is az ideje, majd ha ő is úgy csinálja.

-Ne görcsölj rá a témára. Ha érzed, hogy itt a pillanat, lazulj el, és csak rá koncentrálj, esetleg csukd be a szemed, úgy jobban tudsz figyelni.


Hagyd, hogy a srác vezessen, legyél laza, nem lesz semmi baj.(:

2012. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! ;)
2012. jan. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!