Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nők! Melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Melyik jön be jobban, ha randin a sráccal el tudtok beszélgetni mindenről kölcsönösen vagy a srác produkálja magát és lenyom egy komplett stand up showt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan szted annak van értelme ha csak az egyik fél beszél?
2012. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne produkálja magát, akkor kell csak "stand up"-olni, ha a lány hallgatag és nehezen nyílik meg, akkor a nevetés segít oldani a feszültséget
2012. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát voltam már olyan randin, ahol annyira zavarban voltam, hogy szerencsétlen srác csak beszélt, beszélt, lenyomott egy komplett stand up showt, de ott képtelen voltam feloldódni.


Amikor megismertem mostani páromat, ott fel tudtam, állandóan beszéltünk mindketten, ott nem voltam zavarban.


Szerintem nem jó, ha csak az egyik fél beszél. Azt is gondolhatja, hogy a másik azért hallgat, mert unja az egészet.

2012. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Most komolyan szted annak van értelme ha csak az egyik fél beszél?"


Nincs, ezért nem értem a npk többsége miért hallgat. Van amikor direkt nem szólalok meg, hogy beálljon a kínos csend, vajon elkezd-e ő magától mondani valamit. De nem, csak néz, kínosan mosolyog én meg kedvesen elköszönök, hogy kösz, de ezt nem buli. Hmmm.

2012. jan. 3. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen tudjunk bámiről beszélgetni :)
2012. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha vagy olyan jó mint kis ádám akkor én is elmegyek veled randizni
2012. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell magadat produkálnod egy randin ha nem tudod beszéltetni a csajt. S ha erre nem érzel rá, az azt jelenti, hogy nem vagytok egy hullámhosszon. Akkor pedig nem sok jövője van a dolognak.
2012. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben viszont ne azt várd, hogy megszólaljon, hanem kérdezgesd. Találj egy témát, amit szeret, arról már önállóan fog beszélni.
2012. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az egyik randin egy srác nekiállt standupolni, és mondta a magáét, amire nehéz volt reagálni. Mert hát erről szól, hogy megismerjüka másikat, reagáljunk, beszélgessünk. Nem az van, hogy egy fél beszél, másik fél hallgat, azután szerepcsere. El kell kezdeni a beszélgetést, kérdezgetni kell őt magáról, találni egy közös témát.
2012. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!