Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Hölgyek! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Nálatok mennyire fontos az, hogy a férfi tud-e táncolni vagy sem? Milyen táncot szerettek leginkább? 23/f

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszotokat! :)

2012. jan. 6. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyi! Én fiú vagyok, de ha tudsz táncolni akkor sok plusz pontot kaphatsz, viszont nem ez alapján fognak járni veled!
2012. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell, hogy egy fiú táncoljon, botlábúként aranyos.Sok tánc kicsit sivatagos :D, még a néptánc rendben. De semennyire fontos nekem, hogy egy fiú hogy táncol:D.
2012. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17/L voltam.
2012. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz táncolni az nagyon szexi. Még jobb, ha úgy tudsz táncolni, hogy a partnered, ha egy kicsit ügyetlen is (mint mondjuk én), jól érezze magát, ha veled táncol.


22L

2012. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az exem versenyszerűen is táncolt.

Azon kívül, hogy formás segge volt, ezt a kapcsolatunkban egyszer kamatoztattuk, egy esküvőn. :D Ő táncolt, én meg kínlódtam egy kényelmetlen cipőben. :D

Kb ennyit számított.

20L

2012. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra egyáltalán nem fontos,h tud-e táncolni vagy nem.Mivel én sem tudok.Semmilyen táncot nem szeretek,béna vagyok ezekhez.
2012. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon klassz, ha tud táncolni!:) (Persze, az se baj ha nem. Nem egy szűrő szempont.) De nekem nagy élmény volt, mikor társastánc kurzuson olyan férfival táncoltam, aki profibb volt, és nagyon jól vezetett. Szóval, ha ilyen programokra vevő egy fiú, sőt, szívesen műveli, az nagy kincs.:)
2012. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi mindenkinek a választ! :)
2012. jan. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!