Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöhetnék össze a háziorvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék össze a háziorvosommal?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a háziorvosom! Nagyon jóképű, korban hozzám illő, független férfi. Mindössze kétszer voltam a rendelőjében, nagyon előzékeny volt, udvarias, de azt mesélték a faluban, hogy mindenkivel ilyen...Párszor láttam az utcán, ő is megnézett, de ennyi. :S Mit tehetnék, hogy felhívjam magamra a figyelmét, adjatok légyszi tippeket, hogy kerülhetnék közel hozzá, semmitől nem riadok vissza! :D
2009. máj. 23. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus(poz.értelemben:D).Először is lehet rosszul tudom,de az orvos beteg kapcs tiltott gyümölcs,de javítsatok ki csak ne pontozzatok el:D

Amúgy,hogy,hát ahogy eddig csináltad.Kérdezz rá nyíltan.persze ha nincs ott az asszisztes,mert az vérciki.Először azért barátkozz,nem kell rögtön rátérni:D

2009. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első körben: válts orvost, mert amíg a betege vagy, kb ugyanolyan nehéz dió, mint ha a tanárod lenne.

Utána meg úgy, ahogy bárki más pasival összejönnél :)


Jó lenne megtudni attól, aki tudja biztosra: van-e az orvosnak baja abból, ha összejön a betegével? Kamarából kizárás vagy vmi?

2009. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan már, milyen baj lehetne belőle?:O Nem is értem... A tanárnál teljesen más, mivel ott esetleg bizonyos előnyben részesíthetné a tanár azt a diákot, aki a szertője vagy ilyesmi, de most egy orvos "jobban" kezeli a szerelmét, vagy mi? :D
2009. máj. 23. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán várakozás nélkül, soron kívül a rendelőbe engedi xD
2009. máj. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak háziorvosod, akkor annak semmi elvi akadálya nincs. Pszichológusnak, pszichiáternek tilos összejönnie a betegével, az biztos és akkor nem szokták igazán támogatni, hogyha hosszú ideig tartó és komoly betegség miatt jár valaki ahhhoz az orvoshoz. Azért nem engedik, mert a szerlemével nem tud objektív lenni az orvos, ezért ha összejön vele, akkor inkább orvosváltás. Nem biztos, hogy egy doki ugyanolyan gyorsan, higgadtan és függetlenül tud dönteni, ha a párja élete a tét.
2009. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy faluban laktok, akkor abszolút semmi gond. Gondolom, akkor az egyéni életteretek is sokszor találkozik, amikor fel lehet kelteni az érdeklődést, csakúgy, mint bárki más pasival. De valóban inkább a rendelőn kívülre tartogasd. Nem csak az orvosi etika miatt, hanem mert az orvosnak a rendelő a munkahelye, és ha tényleg lelkiismeretes végzi a dolgát, akkor nem fog munkaidőben "nőzni".
2009. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Istenem, randira hívott!!!! Olyan boldog vagyok! :-)
2009. máj. 28. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömet is randira hívta a háziorvosa, de a csaj megijedt, lehetett vagy 17 éves és az orvos több mindenkit invitált erre.

Én is úgy tudom, hogy nem etikus, ha a betege vagy.


Sok sikert :)

2009. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!