Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom, hogy bejövök-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy bejövök-e egy 25 éves pasinak? (17vagyok). Honnan lehetek biztos a rákérdezésen kívül hogy tetszem-e neki? . (amire jelek is utaltak)

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélgetni, viccelődni, sokszor vettem észre hogy néz, nagyon sokszor mosolyog rám, és a testbeszédében is felfedeztem bizonyos jeleket (pl lábfej irány, felém hajol, meg ilyesmik..)
2009. máj. 24. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd kezdeményez,ha tetszel neki!Szerintem ne nagyon tegyél semmit,főleg hogy még kiskorú vagy. És mi van ha nem akar kiskorúval kezdeni?Csak beégsz ha megmondod.Amúgy annyira érett vagy már,hogy bevállalod egy 25 éves pasi minden igényét??
2009. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a korkülönbség még egyáltalán nem vészes. Egy 17 éves lány már nem gyerek, persze emberfüggő, de azt hiszem el lehet mondani hogy ki tud elégíteni egy 25 éves pasit, és "bevállalja a pasi igényeit". :)


A kérdezőnek pedig azt tudnám mondani, hogy ha egy 25 éves pasi akar valamit, arról hamarosan tudni fogsz. Idő kérdése és lépni fog, mert ők már nem úgy kezelik az ilyen helyzeteket mint a 17 éves srácok. Ha akarnak valamit, tesznek valamit. Ha kicsit lassabban közeledik az azért lehet, mert talán nem tudja, hogy te hogy viszonyulsz hozzá, nem akar nagyon nyomulni, pont a korkülönbség miatt. Ha utalgat, vagy kérdezősködik, ne legyél elutasító, érezze azt hogy érdekel téged, és akkor lépni fog. :)

2009. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval...

ha elég érettnek érzed magad, akkor simán be tudod vállalni egy huszonéves igényeit. és ők legalább már határozottabbak nem várnak a sült galambra :)

sok sikert!

2009. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek..:))) Teljes mértékig érettnek érzem magam az igényei kielégítésére, és tényleg az lehetséges hogy az befolyásolja hogy kiskorú vagyok.. de azért igyekszem. :P
2009. máj. 24. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hol tart az ügy? Csak érdekel,egyik válaszadó vagyok.
2009. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia:) Sajnos épp sehol, mióta írtam nem is találkoztam vele..majd talán a héten. :)))
2009. jún. 8. 20:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy van barátnője:(:( Azt hiszem, hiába minden, a barátnője 24 éves, én meg csak majdnem 17.. hiába a jelek :(
2009. jún. 23. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!