Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúkat érdekli ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat érdekli ha egy csaj egy idő után már leszarja őket?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jóban vagyok és ha szeretném h több legyen köztünk mint barátság de úgy igazán nem foglalkoznék vele szóval ha keres jó ha nem nem. Érdekelné h mi történt?
2012. jan. 9. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, neked nem pasi való hanem egy kutya.
2012. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor neked szexpartner kell?
2012. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy fiu belédzug akkor nehezen felejt el.van ugy ,hogy kis időkre elfeled vagy nem érez semmit de utánna feléled benne ez a vágy (tapasztalat).Én a tavaly jártam eggy suliba a csaj belém volt zugval és ez jo érzés is volt de nem jártunk pedig rajtam mult volna.A lány idén már más iskolába jár és van pasija és most jöttem rá hogy kelletvolna vele járni de már késő
2012. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi fiúk kifejezetten szeretjük ha leszarnak minket. Minél folyékonyabban annál jobb. Némelyikünk azt is szereti ha lehánynak vagy lehugyoznak. Igen, hogyne.
2012. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha leszarod, egy idő után ő is le fog szarni téged.
2012. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM!


Ha egy idő után elkezded ugymond lesz&rni hanyagolni, nem válaszolni neki nem keresni őt, sz@rni a fejére, akkor ne várj többet.


Ti nők mit gondoltok, hogy egy pasi az játékszer vagy mi? Azt hiszitek a legtöbben h nincsenek érzéseink vagy mi?


Elárulom, hogy ha ezt tenné velem a lány én is ugyanezt tenném vele, és elhagynám, ott hagynám a sunyiba. 27/f

2012. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pityu válasza:

A fiúk többsége szerintem nem folytatná túlzottan

Általában azt hisszük hogy már nem érdeklődik utánunk és keresnek mást!!!

De ez egy személyes példa

2012. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyira érdekel, hogy nem keresem. Sőt, ha ezt követően egy idő után eszébe jut keresni, akkor is hanyagolom.

33F

2023. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!