Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden nő ilyen anyagias? (videó)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen anyagias? (videó)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 10. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgy is tudod a választ, hogy nem.
2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hanariko ***** válasza:
nem
2012. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
minden pasi szexmániás köcsög?
2012. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Húh de nagyon jó videó, örülök, hogy találtál ilyet. Bizony bizony nagyon sok benne az igazság. A nők 90%-a pont ilyen mint a klipben szereplő lány. Az ide írkáló lányok majd ezt elítélik, de valójában ők is pont ilyenek, mint amit mutat a klip.
2012. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugye mondtam, hogy elítélik. Máris jöttek a nem válaszok! Nem kellett hozzá nagy jóstehetség:)
2012. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt nem a pénzről van szó. Csak sok pénzzel könnyű magabiztosnak lenni, elmenni étterembe, stb stb. amiktől a csaj meg mint egy agyatlan valami megy utánad. Csak az érzés az ami elfogja nem a pénz. Szóval ezeket a lányokat nem is pénzéhesnek hívnám hanem úrva hülyének. Ja meg kényelmes. Olyan mint egy jó masszázs csak hátradőlsz és élvezed kb itt is.


Nem kell hozzá semmi hogy felszedd, csak pénz. Héé csajszi nézd milyen jó kocsim van "úúúúú *_*!!" Jössz egy körre.


Aztán 1 óra múlva meg .... uhh uhh.ahh

és közben ilyen képet vágnák


[link]

("mekkora r.ibanc")

2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=XFURc_YkJjk&feature=related


Itt az ellenpélda!


Talán nem klipekből kéne tájékozódni, nem mindig az életet mutatják :P:P

2012. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Öhm,, hát nem is tudom.. ez hogy ellen példa? Egy "elég" jó kocsival furikázik 2 csajjal, vagy a csaj ugyanaz, csak megviccelte a fiút nem értem. Na de mind1, azt se értem ez mit akar mutatni.
2012. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon jó video, csak az a baj, hogy a lány azért nem tudott már haragudni a fiúra, mert már fülig szerelmes volt bele. Arra viszont pont jó egy ilyen autó, hogy a lányt elcsábítsd.
2012. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!