Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tud jól kinézni? Magassarkú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud jól kinézni? Magassarkú nélkül is?

Figyelt kérdés

180 cm vagyok,és nem tudok ez miatt magassarkút hordani. Buliban attól még lehetek ugyanolyan jó mint a magassarkús lányok?

fiúk,ti jobbnak látjátok a magassarkús lányokat?


2012. jan. 12. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
ja lehetsz, kár h dromedár vagy xd
2012. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell magassarkú...
2012. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Szerintem nem kell kitörnie senkinek a nyakát. El sem tudnám képzelni, hogy egy buliba (ha nem valami hivatalos buli), magassarkúba menjek. Nem azért lesz szép egy lány, mert a cipőjének magas a sarka, ezt a baromságot!

2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én konkrétan utálom a magassarkút. Szóval az én szemembe senki sincs hátrányba aki nem hord magassarkút, sőőt...

Bár ez lehet azért van mert elég kis növésű vagyok és magas sarkúban a legtöbb lány magasabb nálam :/.

2012. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem pont jó lennél, én 190 vagyok. 25/f
2012. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
165 cm magas vagyok, és nem hordok magassarkút. Ettől függetlenül sokan szépnek találnak.
2012. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
dromedár :D
2012. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

én is ha megyek buliba, sose vennék fel magassarkút, anélkül is lehet jól kinézni.

26/F

2012. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

He-he. Mindenki a magas lányokra bukik ELMÉLETBEN? és a GYIK-on, de ugye magassarkúban neked már vigyázni kell, hogy ne tekeredjen a nyakad köré a villanydrót, ha sétálsz az utcán. :DDDD

Ha egy alacsony csaj magassarkúban olyan magas, mint én, az jó. ha magasabb, akkor nem érdemes vele függőleges helyzetben kapcsolatot létesíteni vele, kivéve ha az a kapcsolat azt jelenit, hogy a melle közé dugom a fejem.

2012. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
egyébként simán vehetsz fel magassarkút én is veszek fel pedig 184cm vagyok
2012. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!