Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavaly lett az osztálytársunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly lett az osztálytársunk egy fiu. és háát nem tudom h mit tegyek mert akar velem járni és szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon belém szeretett és háát ahogyan írt nekem és beszélgettünk így én is vmit el kezdtem érezni..haranyos és h bejön de nem tudom h ez csak azért van mert ő szépeket mond nekem és csak azért..mit tegyek..mit gondoltok??
2012. jan. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy biztos az érzéseidben,addig ne járjatok...mert ha össze jössz vele és közben meggondolod magad és szakítasz,akkor csak megbántod...
2012. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probald meg. Ha nem taszit alapbol akkor egy eselyt lehet adni a dolognak.
2012. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni.
2012. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lesz ha hagyom az egészet mert lehet a végén megbántanám és nekem is így jobb lesz..
2012. jan. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!