Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok zavar titeket a pattanás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavar titeket a pattanás?

Figyelt kérdés
... a pattanás egy fiun? Hátán, arcán?Az arcán csak 1-2, de a hátán több is ?
2009. máj. 25. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavar. Hidd el mi lányok sem vagyunk tökéletesek. Ha tetszik egy fiú, akkor nem fog nem tetszeni azért, mert van rajta egy-két pattanás.
2009. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. máj. 25. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Néha egy-egy pattanás bárkinél becsúszhat... kezelni meg lehet őket, teht hamar nem lesz nyoma se. És 1-2 pattanás miatt nem lesz hátránya egyik fiúnak sem. :)
2009. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

patti és patti között is van különbség..:) ha csak sima 'piros göbcse' akkor az nem annyira gáz, de ha nagy és gennyes, akkor az nagyon visszataszito. Valahogy félnék végigsimitani a hátán/arcán, nehogy kidurranjon. Bocs ha undi voltam :)

22/L ;)

2009. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem zavar:)

a hátadat meg ugyse mutatod mondjuk egy szorakozó helyen:)max trandon de ott se azt nézük:);)

2009. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

kb természetes dolog.. (: nem vészes, sőt hidegen is hagy, nekem is van. (: de azért az picit zavarna, ha lassan nem lenne sima felület a fején vagy ahátán... :S

16L.

2009. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Hat engem sem zavarna...sot enis olyan voltam...es azzal nem ertek egyett, hogy hamar elmulik...attol fugg, hogy mennyi van es milyenek...de a lenyeg, hogy teged zavar e! Ha igen, akkor ne kezd olyan pasival, mert neked sem lesz jo, meg neki sem....
2009. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

szia,

szerintem is függ ez mennyieségtől és minőségtől. de ha feltetted ezt a kérdést, biztosan törődsz magaddal és kezeled valamivel a bőrödet....tehát nem lehetnek nagyon komoly bőrhibáid. valamennnyi amúgy tényleg van mindenkinek.

ki szerencsésebb, ki kevésbé. ha ez nem így van, és nem kezeled, akkor tegyél ellene, mert még rámehet az önbizalmad....ahogy gondolom most is van.

amúgy nyáron, esetleg, ha tudsz zuhizz többet! és kipróbálhatnál testradírt, arcradírt is. de persze első legyen a bőrgyógyász, ha komoly a dolog.

2009. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem..legalábbis engem sem zavar..

mivel tinivagyok még énis..nekem is van..(nem ömlesztve tele az arcom.XD)

és a hátamon is van..1-2..és?? sztem..természetes dolog..

arc tonik minden reggel és este..:D azt csá:D tisztítja a pólusokat a stb..szal..érted..:D

jótanács.:D

szal..ne aggódj hogy kit zavar és kit nem..=)

2009. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, mivel nekem a hátam tele van :( De ha nem lenne, akkor sem zavarna:)

de ha ez így van menj el bőrgyógyászhoz, és ő segít, nekem is adott ilyen kencéket, és már javul:)

2009. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!