Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az első randimon?

Figyelt kérdés
Pontosabban: ez még nem biztos, hogy randi és igazából társkeresőn keresztül kezdtünk el ismerkedni, ha szánalmas ez, ha nem. Elég zárkózott és félénk vagyok és fogalmam sincs, hogyan kellene viselkednem, mit kellene csinálnom. Nagyon hálás lennék néhány okos, jó tanácsért. 23/F
2012. jan. 13. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szánalmas, én még sosem voltam randin. szerintem viselkedj úgy, ahogy te is elvárnád, hogy viselkedjenek veled.
2012. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz, hát igen, ez első számú vázlatpontnak jó, ezt próbálom emészteni.
2012. jan. 13. 19:05
 3/9 A kérdező kommentje:
És te hogy hogy nem voltál még randin? Talán eddig nem érezted, hogy számítana az ilyesmi? Egyébként én legalábbis így vagyok ezzel. Mostanában érzem, hogy még mindig olyan vagyok mint egy serdülő és most már ideje, hogy éljek is. Vagy valami ilyesmi. Bocs, ha a kérdésem indiszkrét.
2012. jan. 13. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:

csefy!

nem csodálom hogy még sosem voltál randin...XD

márcsak a stílusod miatt is

(bocs!ezt muszáj volt)

2012. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szánalmas.

Nekem összesen két ilyen randim volt, az egyiken egyből megfektetni akartak. Azt hanyagoltam...de gondolom nem készülsz első randin ilyesmire. :D

A másodig kb. 1hónapja volt, de előtte sokat e-mailtünk, meg telefonáltunk. Össze is jöttünk, de először csak csókig jutottunk. :) Már 3 hete vagyunk együtt.

Azt tudom tanácsolni, hogy ne nagyon éld bele magad, mert személyesen az is előfordulhat hogy nem tetszetek egymásnak. Ne görcsölj rá.Jönni fog az magától. Jeleket meg gondolom látsz rajta majd. Vagy iszogassatok egyet. Az oldja a feszültséget. De ne részegségig...

2012. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönésnél arcra puszi,utána meg beszélgettek.A többi majd jön magától.Legyél határozott,még ha nem is vagy az akkor játszd el.Jah és egy jótanács... Ne költs rá,ne hívd meg semmire.Még ha ő kéri akkor se,mert akkor bukott a randi.
2012. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyél magabiztos, ez a legfontosabb. Végig neked kell irányítanod, végtére is te vagy a férfi. A nők a magabiztosságot kedvelik, és szeretik ha a férfi tudja mit csinál.

Ja, és ne görcsölj. Tudom nem könnyű, sokáig én is keccsölős voltam. (Mostmár, ha csajozni ,,kell" Dean Winchester módszereit használom, ha meg hidegvérű döntést kell hozni, Albert Wesker-re gondolok :D)

2012. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szóval viselkedjek úgy, ahogy szeretném, ha velem viselkednének, legyek határozott vagy játsszam el, irányítsak, ne fizessek, arcra puszi... ezek jól hangzanak és egyszerűnek tűnnek, de biztos nem az. Próbálok utána is olvasni meg átrágom magamban a dolgokat.


19:10-es - nem szeretem, ha másokat bántanak. Nem esik jól.

2012. jan. 13. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Viselkedj kedvesen udvariasan és ne te beszélj magadról hanem kérdezd a nőt és szépen figyelj oda rá.

Sok sikert. :)

2012. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!