Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek melyik arcszőrze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik arcszőrzet jön be és melyik zavar?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

bejön:borosta,vagy simára borotvált

zavar,nem jön be: kecskeszakáll,szakáll,hosszú vékony pajesz,hossú vékony pajesz,ami állig fut,bajusz

2012. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és a körszakáll sem jön be
2012. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

borosta jöhet

szakáll jöhet

bajusz jöhet


De embere válogatja, hogy hozzád mi illik. Ami az arcformádnak jól jön.

Én azért kértem meg a barátom ,hogy növesszen szakállt és bajuszt, mert olyan kisfiús vonásai vannak... pedofilnak éreztem magam. :D

22/L

2012. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simára borotvált!! Én nem szeretem ha szúr vagy szőrös!
2012. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha a páromnak van 1-2 napos borostája, de annál nagyobb már nem tetszik.
2012. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bajusz és kecskeszakáll ne legyen ja meg ami a "Télapónak" van XD amúgy jöhet imádom az arcszőrzetes pasikat :) !
2012. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pár napos borosta bejön,vagy a frissen borotvált arc.De nem jön be a bajusz, a (kör)szakáll.
2012. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!