Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác a második randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác a második randi után azt mondta, hogy szeret. Nem korai kicsit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 15:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy : szeretlek!
2012. jan. 14. 16:40
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem azt nagyon egyszerű kideríteni, h csak dugni akar -e :) kivárod, és kész. ha nagyon erőlteti, feltűnően nyomul, h szex szex szex, akkor tuti csak ezt akarja:) ha képes várni, akkor nem. viszont akkor is fura, h ilyen hamar mondta. sztem ne kezdj ilyen lelki sérülttel, mert ezek a hősszerelmesek mind azok. én is megbántam, h összejöttem azzal az exemmel.
2012. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
olyannal kezdj aki le sem sz@r:p
2012. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én egy beszélgetés után beleszerettem egy csajba, de előtte amugy nem is tetszett nem volt az esetem. És miután szakitottunk nem is tudtam mi tetszhetett benne annyira nem voltunk egy hullámhosszon.
2012. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szeret, megb*szni
2012. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem korai. Azok randiznak akik már eleve oda vannak a másikért! Randi előtt is bele lehet szeretni a másikba.

A fiúk meg amúgy sem tartják vissza a gondolataikat, úgy mint a lányok.

De te nem szereted őt, ez nyilvánvaló. Hiszen akkor nem kérdeznél ilyet.

2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mi ez a hülyeség, h azok randiznak, akik eleve odavannak a másikért? ha annyira odavannak egymással, miért nem bútoroznak össze rögtön? a randi arról szól, h szimpi a másik, és szeretném megismerni közelebbről. éppen ezért gáz a 2. randin szerelmet vallani.


DE van olyan, hogy a másik már régóta epekedik valakiért, szerelmes is belé, és elhívja randizni, de akkor meg legyen annyi érzelmi intelligenciája, vagy józan paraszti esze, hogy NEM zúdítja rá az érzéseit a másikra a 2. randin, nem ijeszti el, hanem hagy időt a másiknak, hogy tisztázza az érzelmeit. ennyi.

2012. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nah, már b*szni akar rögötn a srác, azért próbálta meg.
2012. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!