Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy többségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemerey kérdése:

Mi az oka annak, hogy többségében túlsúlyos nők és mackós férfiak vannak jelen a párkeresőkön?

Figyelt kérdés

Avagy a nagyon törpék és borzasztóan gebék, illetve a fentebb említett külső jegyek keveredése.

Átlagos ember elenyésző.


2012. jan. 14. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a nagyon törpék közé tartozom a magam 165cm magasságával, köszi, amúgy ezt a jelzőt.


Te nagy okos azért magadtól is rájöhetnél, hogy azért vannak a fenti típusok jelen a társkeresőkön, mert a többi típusnak nincs szüksége ilyen sz@r eszközökre, élőben bemegy a bulihelyre a csávó és keféli a szebbnél szebb lányokat.


22/magányos f@sz

2012. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és borzasztóa gebe is vagyok egyben.
2012. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mert a legtöbb embernek csk a külsőségek számitanak. Vagy mert nincs elég önbizalmuk h normálisan beszélgessenek egy ismeretlennel. a normálisant úgy értem h csk ugy leszolitja:)
2012. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
erre mondják azt hiszem, hogy akinek nem inge ...
2012. jan. 14. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:

túlsúly (direkt nem írtam kövéret)= jóléti társadalom?

egyébként érdekes, akármilyen jelzővel illeti az ember a "nem átlagost", mindig sértődés van.

mindenkit lehet piszkálni,

ha magas fikáz le,nevezd colosnak

ha alacsony- törpének

ha túlsúlyos -disznózd le

ha sovány-legebézheted

ha nagy a füle-nevezd adóvevő állomásnak

ha kampó az orra- hívd kolostorkilincs orrúnak

ennyi erővel egy szót nem lehetne szólni soha.

2012. jan. 14. 21:07
 6/7 anonim válasza:
mert az átlagos ember képes találni magának társat anélkül, hogy társkereső oldalon szerencsétlenkedjen.
2012. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar társadalom túlsúlyos. Az után is sok a kövér.
2012. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!