Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztál már innen úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztál már innen úgy valakivel, hogy nem ismerted, és képet sem láttál róla, mielőtt találkoztatok? Ha hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Én igen :) F-22

2012. jan. 15. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na, igen?


Mesélj már! :D

2012. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

aha, én is. hát csalódás nem ért, helyes, aranyos srác volt, de aztán később kiderült, hogy nem passzolunk össze, elég komolytalan volt még.

19/l

2012. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

F-22 ez miféle matematikai egyenlet?:D


Bocsi, fáradt vagyok már, amúgy én még nem próbáltam, de nem is lenne hozzá merszem. :S

2012. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen! Randiztam! Jól sikerült!

Beültünk egy presszóba és elkezdtünk beszélgetni a társkeresésről. A csaj elnézést kért, és elmondta, hogy nem ilyen pasira gondolt. Egy kő esett le a szívemről, hogy nem nekem kellett kimondani ugyanezt. Azért megkértem, hogy a kávét amit kikértem, igyuk már meg. Még beszélgettünk kb.. 1 órát és elköszöntünk egymástól.

Azóta megnősültem, Ő férjhez ment, és jó barátságban vagyunk egymással. Összejár a két család. Együtt kirándulunk a gyerekekkel, megy minden.

2012. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is randiztam volna már simán, ha nem az ország másik végében élnek a kiszemelt szimpi lányok, akikkel levelezgettem.


Nem értem itt Debrecen környékén miért nem találok normális, értelmes és egyben szép lányokat?


Mindenki dunántúli meg pesti. :(

2012. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

F-22 Lopakodó vadászgép


Nos. Hát írtam egy magányos vagyok bla bla kérdést.. aztán nyílt levelezésbe kezdtünk itt. Gondoltam működik rendesen tavasszal a vonzás törvénye, (ő is pesti én is) úgyhogy meg is beszéltünk egy találkát, de ez csak egyszer volt azóta nem is keresett epizódszereplő volt. Pedig én még taliztam volna vele, csak úgy ismerkedésből.

2012. jan. 15. 22:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Hatékonyabb ez mit egy társkereső?
2012. jan. 15. 22:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen. 4 randi lett belőle és életem legjobb csókja.
2012. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És mennyit leveleztél előtte vele itt?
2012. jan. 15. 22:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Másfél hónapot leveleztünk, de ez napi több levélt jelentett és igen terjedelmesek voltak..

Én csesztem el, mert nem reagáltam, ha írt vagy keresett, mert egyszerűen megijedtem, hogy olyan, mintha én lennék, csak ő lányban.

A legszomorúbb, hogy én lettem volna az első barátja, pedig a már 21 volt a lány és így elbántam vele....egyszerűen kiléptem az életéből. Pedig még egy ilyen tündért, nem találni....

2012. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!