Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randin hogy szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randin hogy szoktátok megmondani a másiknak ha nem jön be? Mikor (elején, végén, közbe), mennyire kíméletesen, mi a másik reakciója?

Figyelt kérdés
Ha képen láttátok előtte, megváltozik -e a véleményetek élőbem?
2012. jan. 18. 23:01
1 2
 1/14 Macs1209 ***** válasza:

Attól változik meg, ha

1. nem ő van a képen.. (ismerős járt már úgy)

2. ha teljesen máshogy viselkedik, mint online


Kb ennyi.

2012. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első randi után úgy rám szállt (telefonálgatás, állandó fb üzenet, sms-ek), hogy én írtam neki egy üzenetet, amiben az állt, hogy nekem ez túl sok volt és elég ijesztő, ezenkívül nem éreztem az összhangot és nem szeretném folytatni az ismerkedést.

Ez egy rendkívüli eset volt, tapintatosabb szoktam lenni, de zaklatott már!!

Ohh és ezek után elhívott moziba "barátságból".

2012. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. De akk olyan veszély nincs hogy képen kicsit máshogy nézett ki mint élőben és ezért baj volt?
2012. jan. 18. 23:45
 4/14 tevetke ***** válasza:
Nekem volt barátom az első 10perc után megjegyezte, hogy kisebb a fenekem, mint ahogy tűnt a képen... :D aztán még majdnem 3 évig együtt jártunk stb.
2012. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az elutasítás soha sem egyszerű dolog, előbb-utóbb kijön belőled! Én azt mondom hogy inkább előbb, mert akkor még egy pár órán át szar érzés kerülget, esetleg másnap még el van az ember kenődve. Ellenkező esetben sokkal nagyobb kárt okozol, mivel ő még abban reménykedik hogy lesz valami, te viszont már rég el döntötted hogy nem lesz semmi. Meg lehet spórolni vele néhány kellemetlen telefonhívást.
2012. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

még pár éve egy fiúval nagyon jól elbeszélgettünk neten,tetszettem neki majd mikor találkoztunk nagyon hideg volt a viselkedése,mintha nem is érdekelném,nem is beszélt szinte. aztán találkozásunk után kb 7percel mondta hogy hát akkor megy.. mondom ja ennyi? mondja igen.

hát mondom oké sziaxD

kicsit szomorú voltam mert így is önbizalomhiányom van.de hamar túl tettem magam rajta

2012. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Énis pont ettől félek amitől te :(
2012. jan. 20. 23:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Én szerencsére eddig mindig úgy jártam, hogy élőben mindenki sokkal jobban festett, mint a képeken. Sőt nekem is ezt mondták, hogy élőben ezerszer jobban nézek ki. Lehet az emberek többsége nem túl fotogén. :D


Én amúgy egyszer voltam, hogy egy srácban nemigen fogott meg semmi. Elköszöntünk, később kérdezte akarok e még randizni, én mondtam, hogy köszönöm, de nem, szimpatikus meg aranyos, de inkább nem. Ő mondta, hogy jó, örül, hogy korrekt voltam, és ennyivel lezártuk. Másokkal ha nem jött össze általában kölcsönösen hiányzott valami, szóval nem is kerestük egymást, egyik oldalról se.

2012. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
első randi végét várd meg lehet hogy megismered és befog jönni, ha meg nem akkor randi végén MOND MEG NEKI, mert facen meg sms be az kúrvára alpári dolog és szánalmas
2012. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én sztem biztos megvárom :D, ink attól tartok hogy ő nem :$
2012. jan. 21. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!