Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy sráccal 22éves. Hihetetlenül megtetszett külsőre és belsőre is. Nagyon udvarias volt már az első alkalommal és az összes találkozáson is (levette a kabátom,kihúzta a székem stb.) Ritka a mai világba az ilyen férfi. Ezalatt a 2 hónap alatt kb. 7-8x találkoztunk. Mikor nála voltam bemutatott a szüleinek is, persze csak névvel mert nem járunk. Az első randi óta minden alkalommal csókkal köszönünk, én oda voltam/vagyok érte, ezért engedtem meg. Tisztáztuk, hogy én még szűz vagyok mert sajnos eddig nem volt olyan barátom akivel szívesen elvesztettem volna mert tudtam, hogy szívből szeret. A múltkori találkozásunk után még felhívott este. Aztán semmi és 3 napja se híre se hamva. Ezen nagyon meglepődtem, hisz ha nem is minden nap, de minden másnap felhívott telefonon. Én írtam neki üzenetet interneten is, telefonon is,hogy mit is szeretne tőlem, vagy miért tűnt el így. de nem kaptam rá választ a mai napig. Reggel viszont csak annyit válaszolt, hogy ezalatt az idő alatt ő úgy érzi, hogy nem ismert meg igazán és szerinte nagy a korkülönbség köztünk. Ezt nem értettem hisz eddig is tudta a koromat, de ha azt vesszük, hogy következő hónapba leszek 18, ő viszont nyáron lesz 23, ahhoz képest az én meglátásom szerint nem sok. Én nagyon megszerettem, és még soha nem éreztem így senki iránt. Szerintetek mit tegyek? Vagy próbáljam meg elfelejteni őt, mert részéről ennyi volt?

Előre is köszönöm!



2012. jan. 19. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megérthetnéd,hogy nem akar semmit.

Ez eddig sem volt komoly részéről,úgy tűnik...

2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, megértem a döntését, ha elmagyarázza nekem. Eddig se én kerestem és hívogattam, mondtam neki, hogy találkozzunk, mert hiányzik, hanem ő. És ezért nem értem, hogy ez mi volt egyik napról a másikra.
2012. jan. 19. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Stop!ne keresd,ne hívogasd ne üzenj neki!A korkülönbséges story meg azért kellett neki mert nem merte bevallani hogy már nincs oda érted.És ezt te produkáltad ki bocsi,de így van!Ha vissza akarod szerezni mondom:Ne keresd visszajön!Lássa rajtad hogy boldog vagy,legyen sok programod,ne állj mindig a rendelkezésére!Hidd el az olyan ember vonzóbb akinek van saját élete,ellentétbe azzal aki a másiktól függ.És ha visszajött hozzád legyél vele távolságtartóbb és tartsd be a többit is amit mondtam.Én is voltam ugyanebben a helyzetben és megfogadtam e tanácsokat...úgy jöttek hozzám vissza sorban a pasik...:D Hajrá!
2012. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És megfogadom
2012. jan. 19. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


17 éves voltam amikor megismertem a férjemet,ő 27.Szerelmesek lettünk,és így nem volt gond a korkülönbség köztünk,azóta is együtt vagyunk,úgyhogy biztos vagyok benne,hogy nem ez az igazi ok,amit mondott.Ez csak ilyen leszerelő mondat volt tőle,hogy tudjon valami kifogást mondani,esetleg nem akart megbántani.valószínüleg amikor elmondtad neki,hogy még szűz vagy,ő ettől megijedt,IGEN sok férfi van aki megijed a szűz lányoktól,és inkább nagy ívben elkerülik őket,hiszen még gyereknek,kezdőnek,tapasztalatlannak mondják őket.Ezek a férfiak a leggyávábbak a világon.Mondjuk ez csak személyes véleményem! :-)


Az én tanácsom,hogy ne tegyél semmit,hagyd ennyiben nyugodni a dolgot,ne keresd,ne hívd,ne írj levelet,akkor sem ha nagyon szeretnéd,semmi értelme,csak magadból csinálnál bolondot.

18 éves vagy,még annyi kaland szerelem áll/állhat előtted,hogy ne ragadj le,egy ilyen gyors lefolyású kis románcnál.Most úgy érzed ő kell,mert még nem éreztél ilyet senki iránt,és még hány ember után fogod ezt mondani,hidd el,most csak azért érzed magadat ilyen csalódóttan,elveszetten,mert te voltál az akit elhagytak.


Szedd össze magad,menjél mozizini,barátnőzni,bulizni,kösd le magad,éld az életed,hiszen hamar eljön a felnőtt robot élet,és akkor visszasírod majd az ilyen kis pillanatokat.Ne tétlenkedj,ne rágódj a pasin,nyomás!!! :-)

2012. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy a megfelelő értelmi szinten hozzá képest. Ez pont ilyen egyszerű drágám.
2012. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit is értesz,tisztelt utólsó az értelmi szintnek?!


18 és 23 hmmm...osztok szorzok,laza öt év,plusz minusz hónap.Hatttttalmas korkülönbség igazad van,amikor az egyik megszületett,a másik még simán túrta a homokozót az oviban...


Itt van egy 18 éves nő aki még őrzi legféltettebb kincsét,mivel számára nem az a legfontosabb mint a mai fiatalok 90%-nak,hogy 14-15 éve korukra minden olyan szintet elérjenek,amit egy normál ember 18-19 éves korában tesz meg,illetve agyilag akkora érik meg hozzá...


De hát a megszólításodból ítélve,neked hiába is magyaráznám ezt,hiszen,valszeg te is az utóbbiak táborát növeled.Godolom már 14 éves korodban komoly párkapcsolatod volt,és a kincsednek is búcsút intettél,és azóta is az a legnagyobb győzelmed,hogy a legutóbbi bulin még a harmadik piáig is eljutottál,mielőtt széttetted a lábad az első próbálkozónak....


Jahhjj...és bocs ha megsértettelek drágám!

2012. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!