Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin nem volt csók és azt sem beszéltük meg mikor találkozunk újra az baj?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel megtörtént az első randi, több órán keresztül együtt voltunk, volt flört, jókedv, apró érintések, de csók nem. Ráadásul úgy váltunk el, hogy majd beszélünk, ennyi. Dumáltunk is azóta de csak ilyen semleges dolgokról. Próbáltam rávezetni, hogy megkérdeztem mit csinál másnap, de nem vette a lapot, én meg nem hívhatom el randira, mert az nagyon nyomulás lenne. Bár azt mondta szeretne folytatást, de mégsem lépést semmit irányomban. Szerintetek nem akar semmit?
2012. jan. 19. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak be van parázva, majd feloldódik, én még nem hinném, hogy nincs esélyem.
2012. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átgondolja a dolgokat szerintem. Anno én is kiakadtam, amikor az akkori barátnőm nagyon erőszakos volt a találkozásokat/telefonálásokat illetően. Nem kell erőltetni semmit, majd megy az magától. Ha meg nem megy, akkor nem is kellett mennie. Az erőltetés csak dühöt szül.
2012. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekled, akkor fog keresni, ne aggódj! Ami a csókot illeti: ha úgy hozza a helyzet, akkor nem baj, ha megtörténik első randin, de erre nincs szabály. Talán jobb is, ha előbb megismeritek egymást kicsit jobban.
2012. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi gáz nincs abban, ha te mondod, h találkozzatok.


23F

2012. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem rájött, hogy nem vagy az esete és igyekszik lelépni. Én is csináltam ilyet. Végül mi lett?
2013. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!