Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihalt a randizás, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihalt a randizás, mint intézmény?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallom ezt a dolgot, hogy az emberek már alig randizgatnak, bulikon összejönnek és ennyi. Mennyi valóságtartalma van ennek? Az én ismeretségi körömben sem divat már, nálatok mi a helyzet? 22/F

2012. jan. 20. 15:50
 1/10 zseni001 ***** válasza:
61%
Még nem hallottam ilyen intézményről...
2012. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem randiztam, pedig volt már pár barátnőm. Az van, hogy sose éreztem azt, hogy nekem le kell ülnöm egy lánnyal úgy, hogy mindketten tudjuk, bejön a másik (elvégre másképp nem randiznánk). Inkább az volt, hogy vagy barátságból lett szerelem (nyilván a baráttal való bulizás nem épp randi), vagy első alkalommal összejöttünk aztán kész. Esetleg még volt olyan, hogy adott lánnyal többször találkoztam, de mindig valamilyen alkalomból, egyszer se úgy, hogy csak ketten beültünk valahova.
2012. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fura, én azt hittem régen volt divat buliba ismerkedni. :) Am, szerintem is-is, lehet, h csak az ismeretségi köröd ilyen. :)
2012. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PT-Daniel ***** válasza:

Szamomra altalaban csak utana derül ki, hogy nem szimpla talalkozasrol van szo, amikor komolyra fordul a dolog. Irok ket peldat:


Elözö kedvesemmel jo baratok voltunk altalanosban, aztan veletlenül összefutottunk es, mint ket regi jo barat talalkoztunk neha, elmentünk vacsorazni meg ilyenek. (Milyen lovagiasnak gondolt, hogy nem nyomultam!) Aztan eljött a, "nezzünk DVD-t", ahol meg mindig egy popcorn-zabalos/filmnezeses talira szamitottam, mire aztan összegebalyodtunk ...


A mostani baratnömmel pedig szinten, mint ket regi ismerös talalkoztunk (habar nagyon szegyellem, de a mai napig nem ugrik be, honnan a feneböl ismerem, pedig mar együtt is elünk) egy elegansabb pubban, minden hatso szandek nelkül. Aztan felhivtak a haverok, hogy menjek rock koncertre. Mivel ugy is pont ereztem, hogy menni kene, mert egyre szorult a hurok a nyakamon es kifogytam az ötletekböl, hogy hogyan kerüljem el, hogy valami közös emleket kelljen mondanom, megkerdeztem (amugy mar ott is irto dögösnek talaltam leendö baratnömet, de eszembe nem jutott volna, hogy ez kölcsönös), hogy eljön e velem. Es ö, kirittyentve, kosztümben eljött es imponalonak tartotta, hogy bemutatom a nem eppen finom modorukrol hires barataimnak. Remekül ereztük magunkat, hajnalban eljöttünk onnan. Igazabol bucsuzasul felig trefalkozva felajanlottam, hogy nezhetnenk meg egy filmet. Legnagyobb meglepetesemre eljött hozzam, de ebböl sem lett nagyon filmnezes. Azota, több, mint egy eve boldogan együtt vagyunk.


Sorry, a hosszu postert, de remelem adtam valaszt. Összegezve: En a legritkabban voltam tisztaban a randizas tenyevel (talan azert sikerültek jol). A DVD-zes egy nagy atveres (habar sosem bantam meg)!


F/27

2012. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy utolsó, hogy neked ilyen könnyen megy :)
2012. jan. 20. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: szerintem egy év után már megkérdezheted, honnan ismeritek egymást :D
2012. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kihalt-e; én még igen sokat randiztam.


31/F

2012. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Solarian ***** válasza:
Ja az új alkotmánnyal megszüntették.
2012. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PT-Daniel ***** válasza:

Azota persze mar reg lebuktam :D

Cikiz is vele rendesen (azert szerintem picit rosszul is eshet neki, hogy nem emlekszem).

Elmondasa szerint, egy busszal jöttünk mindig, közepsuli elejen es sokat meg jokat beszelgettünk... (egy kö esett le a szivemröl, hogy nem szemetkedtem vele a multban es nem is tartozott egyejszakas kalandjaim köze.)


... hozza kell tenni, hogy jo par ev telt el, amig meg csak nem is hallottam felöle es azota több orszagban is eltem es rengeteg emberrel ismerkedtem meg.

2012. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tehetek mindenről, vállalom a felelősséget! Egy éven át fent voltam társkeresőkön és amúgy is nyitott szemmel jártam, így volt 3 randis hetem is. Aztán egyre inkább egy lányra koncentráltam. Vele legalább 20 találkám volt, mire révbe értem.
2012. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!