Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin meddig lehet elmenni? Főleg lányok válaszát várom

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ha van egy pasi és tegyük fel nagyon bejön első randin a csók az alap vagy nem
2012. jan. 21. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is alap, de ajánlott, különben azt hiheti, h nem jön be neked.
2012. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Renbaba válasza:
58%

Nem tudom ki hogy van vele, de én az első randin nem engedtem semmit, kicsit kérettem magam. Természetesen ha tetszik akkor kell neki jeleket adni, és nem kell sokáig váratni, mert akkor lelép. Mindig az a gyümölcs a legédesebb, amelyik a legtovább érik. Találkozz vele, meglátod hogyan viszonyul hozzád. és Te is hozzá, de az első randin még semmiképp semmit.

Én az 5. randin engedtem meg neki, hogy megcsókoljon, de tudta hogy tetszik nekem, ezért hajtott.

Együtt vagyunk 3 éve, és van egy gyönyörű kislányunk!

Remélem segítettem!

Kellemes randit! :-)

2012. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor alap, mondjuk én nem szoktam kezdeményezni, de visszautasítani se 21L
2012. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hadd szóljak hozzá fiúként is :


-Te azért próbáld meg megcsókolni mondjuk randi végén, tényleg ne hogy azt higgye nem jön be neked.

-Lényeg hogy te mindig próbáld meg, azt ha nem össze, te megpróbáltad :D

2012. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HA bejön jöhet a csók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de ne több (ha lehetséges) !!!! :D
2012. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úgy lehet az első randin amikor haza kisérte a lányt lesmarolja
2018. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!