Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt "randizni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt "randizni" igazából csak azért h jobban megismerjem. és a későbbiekben kialakulhatna vmi köztünk. Ötleteket hova vigyem stb, hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
A lány 15, én 17. Először a mozi jött szóba de lehet h vmi más program kellene.Tudtok mondani hova vigyem? Kávézó stb.??? am ezt ő csak ilyen baráti meghívásnak tekinti bár lehet sejthet valamit.hogyan kezdeményezzek..Tippeket kérnék..
2012. jan. 21. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Moziba ne... sokkal jobb, meghitted a kávézó-teázó, utána meg egy nagy séta. A moziban nem tudtok beszélgetni, stb.
2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a csaj helyében,tuti jobban örülnék,egy kiadós sétának,valamit kortyolgatva(nem feltétlenül alkoholt)

Sokkal meghittebb,mint egy mozi,mint egy kávézó,mint egy étterem.Csak egymásra utalva,a természet lágy ölén :D

úhh..kirázott a hideg. Sok sikert.

20l

2012. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen.szte is meghittebb..ötletetek van ..kezdeményezzek?? puszit kérjek tőle vagy adjak én neki a végén?? tudjátok..stb..ötletek..a a csj nem iylen hülye ribanc iagzán nőise csaj és enm aza converses kis lotyók stbb...
2012. jan. 21. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Converse-s kis lotyók :D beszartam.

Hát(előző vagyok) szerintem ismersz néhány praktikát.Megöleled..a végén pedig igen,jöhet a várva várt First Kiss.

Vagy bejön,vagy nem.50-50.

Hajrá.

20l

2012. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jóhhát..érted hogy értettem nah...a csókot még tartogatom. először legyen meg a puszi..haza is kísérhetem , nem??
2012. jan. 21. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
simán ;)
2012. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nah de azért írhattok ötleteket hova mennyünk??korizni( bár annyira nem tudok)
2012. jan. 22. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Sétálni, valami park vagy akármi bár nem tudom ez télen jó ötlete:)
2012. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!