Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelent barmit is az ha a lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent barmit is az ha a lany engedi, hogy hozzaerjek a meztelen testehez (ez alatt a masszazst ertem)?

Figyelt kérdés
ugyanaz a 19 eves srac vagyok:),jelent barmitis szerintetek az ha a lany engedi ,hogy hozzaerjek a meztelen testehez (ez alatt a masszazst ertem ),mar tobbszor csinaltam neki ,es meg azt is mondta hogy nagyon elkenyeztetem :),latszik rajta hogy jol esik neki ,de jelent ez akarmi erzelmet a reszerol ?vagy csak egyszeruen kihasznal:P tudom furan hangzik ,orulnek par jo tanacsnak
2008. ápr. 2. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezzel segítek e neked de ha jelentene neki valamit akkor masszírozás után megfordulna és minimum egy puszival meg köszönné. Másik verzió, te is próbát tehetsz vele, hogy a kezed olyan helyre tévedjen ahová most gondolsz és ha erre megriadna mond, hogy eltévedt a kezed. Én ki próbálnám. De ne légy erőszakos csak is óvatosan!!!
2008. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első válaszadó ötlete tök jó... :) De tényleg csak nagyon véletlen érj hozzá! ;) :)

Manapság azonban az a baj, hogy az emberek összekeverik a szexualitást az önkényeztetéssel. Jó, lehet, hogy pont te nem, de rengeteg olyan ember van, akinek ha annyita mondasz, hogy masszázs, egyből a szexuális érintkezésre gondol. És ez szerintem nem helyes.

Nem tudom milyen kapcsolatobna állsz a lánnyal, de szerintem az, hogy engedi, hogy hozzáérj, nem jelent különösebb érzelmi kötődést. Másrészt pedig, lehet, hogy azért engedi, mert tényleg érez irántad valamit. Igazság szerint azt gondolom, hogy ezt csakis te tudod leszűrni a visszajelzéseiből... mit mond vagy hogyan reagál, miközben masszírozod. Figyeld a testi jeleit! És próbáld ki, amit az előző válaszadó írt! De csak óvatosan! :) Sok sikert!

Csyo

2008. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!