Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randim lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randim lesz egy lánnyal, szerintetek hova vigyem randizni? Budapest, idő várhatóan hideg lesz, ja és ésszerű diákköltségvetésből ki akarok jönni!

Figyelt kérdés

olyan kommenteket, minthogy vidd haza megdugni mellőzzétek...

Konkrét tippeket adjatok lszi!


2012. jan. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kávézó, teaházban vízipipa, mozi, végén séta.. tényleg hazaviheted amúgy, ha nem akartok szexelni, akkor film, sütés főzés stb.
2012. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami kultúrált kocsma (pub, söröző, ahogy tetszik) szerintem megfelelne. Ez alatt nem azt értem hogy a végén támogassátok egymást hazafelé, mértékkel hívd meg az italokra... Persze ha iszik egyáltalán. Ajánlani így nem tudok, nem tudom Budapesten merre felé mentek.

Vagy ha kocsma nem, teázó, kávézó is jó.

2012. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!